پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

آخرین مهلت صادرکنندگان برای بازگشت ارز صادراتی


  آخرین مهلت صادرکنندگان برای بازگشت ارز صادراتی

قمری اعلام کرد: بر اساس اعلام بانک مرکزی و وزات صمت، صادرکنندگان سال 98 فارغ از تاریخ اظهارنامه صادراتی خود، تا 31 تیرماه 99 فرصت دارند ارز خود را به چرخه اقتصادی کشور برگردانند.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان، «احسان قمری» روز گذشته (دوشنبه 9 تیر) در گفتگوی 18 و 30 دقیقه شبکه خبر سیما با بیان اینکه از اردیبهشت ماه صادرات و بازگشت ارز روند طبیعی خود را طی می‌کند، اعلام کرد: باوجود تحریم‌ها و ویروس کرونا بیش از ۴۱ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشتیم.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت افزود: ارزی که امروز به کشور برمی گردد مربوط به سال ۹۸ بوده و در مجموع ۴ ماه به صادرکنندگان زمان دادیم تا ارز خود را به کشور بازگردانند.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: بر اساس اعلام بانک مرکزی و وزات صمت صادرکنندگان سال ۹۸ فارغ از تاریخ اظهارنامه صادراتی خود، تا ۳۱ تیرماه ۹۹ فرصت دارند ارز خود را به چرخه اقتصادی کشور برگردانند.

وی در برآورد میزان برگشت ارز به کشور توضیح داد: طبق اعلام بانک مرکزی در سال ۹۷ حدود ۱۳.۸ میلیارد یورو و در سال ۹۸، ۲۱.۹ میلیارد یورو ارز صادراتی به کشور بازگشته است و این درحالیست که بسیاری از ارز سال ۹۸ هنوز به کشور بازگشت نکرده است.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت نبود اطلاع رسانی صحیح و به موقع و جهل به قوانین را از دلایل اصلی برنگشتن ارزها به کشور برشمرد و گفت: این نقیصه باعث شده صادرکننده مورد ظلم واقع شود.

قمری اظهار امیدواری کرد: تا پایان تیرماه ۹۹ حدود ۳۰ تا ۳۵ میلیارد یورو به کشور برگردد./

پایان پیام/50


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ