پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

رونق گردشگری البرز با توریسم درمانی


رونق گردشگری البرز با توریسم درمانی

کرج - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اعلام کرد که برای رونق بخشی به حوزه گردشگری استان ، طرح توریسم درمانی در البرز اجرایی می شود.

فریدون محمدی شامگاه دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : استان البرز در بخش سلامت دارای ظرفیت های مناسبی است که می توان از این ظرفیت ها برای درمان بیماران کشورهای همسایه استفاده کرد.

وی ادامه داد : بر همین اساس تفاهم نامه همکاری بین اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز و بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی (ره) کرج منعقد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز گفت: کشورمان دارای ظرفیت های بالقوه گردشگری فراوانی است که ارزان بودن سفر درایران یکی از این مزیت ها به شمار می رود.

وی با بیان این نکته که در حوزه توریسم سلامت ظرفیت‌ها بسیار است که باید به آنها پرداخته شود، افزود: ارزان بودن دوره درمان ،حضور کادر پزشکی و درمانی مجرب و امکانات بیمارستانی و هتلینگ بسیار خوب در سطح کشور و استان البرز این بستر را به وجود تا بتوان برای پذیرش بیماران خارجی اقدام کرد.

محمدی بیان داشت: به جرات می توان گفت در ایران نسبت به بسیاری از کشورها در سطحی بهتر و قابل قبول تر خدمات درمانی ارائه می‌شود که این مهم از مزیت ها برای حوزه گردشگری است .

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت : این استان از نظر ظرفیت‌های موجود در حوزه توریسم سلامت به دلیل دارا بودن اقلیمی بسیار مناسب و خاص و همچنین وجود مراکز درمانی بسیار خوب و در سطح قابل قبول می تواند یکی از مقاصد گردشگران ورودی سلامت در کشور باشد.

بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی (ره) با برخورداری بخش های مختلف درمانی یکی از مراکز مهم درمانی استان البرز به شمار می رود که با مشارکت بخش خصوصی در ۲ سال اخیر به امکانات پیشرفته پزشکی مجهز شده است .

استان البرز با برخورداری از ۱۷ بیمارستان دولتی و خصوصی طی سال های اخیر در بخش بهداشت ودرمان متحول شده و فعال شدن مراکز خصوصی درمانی مانند مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی در جذب توریسم درمانی موفق عمل کرده است .تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ