پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

مربی ماشین سازی: داور پنالتی واضح ما را نگرفت


مربی ماشین سازی: داور پنالتی واضح ما را نگرفت

اهواز - ایرنا - مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: داور در دقیقه 85 پنالتی واضح ما را نگرفت و باعث شد که ما نتوانیم از این دیدار امتیاز کسب کنیم.

به گزارش ایرنا غلامرضا باغ آبادی دوشنبه شب پس از باخت تیمش مقابل فولاد در نشست خبری آنلاین اظهار داشت: بازی کردن در هوای گرم اهواز سخت است.

وی افزود: ما از آذربایجان آمدیم و تفاوت درجه بین آنجا و شهر اهواز بسیار است اما در هر صورت به بازیکنان خسته نباشید می گویم و از آنها تشکر می کنم.

وی افزود: بازیکنان ما پا به پای تیم فولاد بازی کردند و موقعیت هایی روی دروازه هر ۲ تیم ایجاد شد. نیمه اول مالکیت توپ فولاد بیشتر از ما بود اما نیمه دوم بچه های ما خیلی بهتر بازی کرده و موقعیت های ما بیشتر بود.

مربی ماشین سازی تبریز عنوان کرد: کارشناسان داوری هم معتقد بودند که آن صحنه پنالتی است اما داور این موضوع را نادیده گرفت.

وی افزود: تیم ما با این وضعیت اقتصادی توانسته سر پا بماند لذا از داوران تقاضا داریم که مراعات تیم ما را بکنند چرا که با مشکلات مالی مواجه هستیم و بعضی از بازیکنانمان برای اولین بار در لیگ بازی می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که بعد از زدن گل اول ماشین سازی گلر این تیم وقت کشی می کرد گفت: زمین خوردن بازیکنان طبیعی است از طرفی تیم فولاد زمانی که جلو افتاد دروازه بان آنها بارها وقت کشی کرد و بر اثر همین موضوع از زمین اخراج شد.

باغ آبادی در پایان خطاب به کمیته داوران گفت: انتظار داریم که کمیته داوران قضاوت این بازی را بررسی کند و با داور بازی برخورد کند.

دیدار تیم های فولاد و ماشین سازی با برتری ۲ بر یک فولاد به پایان رسید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ