پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

سرمربی پیکان : شیخ ویسی به من قول داده بود


سرمربی پیکان بار دیگر روی مواضع خود در پایان دیدار روز گذشته مبنی بر اینکه پرسپولیس نمایش خوبی برابر تیمش نداشت، تاکید کرد. نوشته سرمربی پیکان : شیخ ویسی به من قول داده بود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

سرمربی پیکان : شیخ ویسی به من قول داده بود

عبدالله ویسی : این اتهام‌ها توی کت من نمی‌رود
نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ | ۲۳:۴۵

سرمربی پیکان بار دیگر روی مواضع خود در پایان دیدار روز گذشته مبنی بر اینکه پرسپولیس نمایش خوبی برابر تیمش نداشت، تاکید کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

عبدالله ویسی در ابتدای صحبت هایش در برنامه “ورزش ایران” رادیو ایران، درباره اینکه برخلاف ادعایش نتوانسته مقابل پرسپولیس به نتیجه دست یابد گفت:

بازی خوبی بود و خودم از آن لذت بردم. از باخت تیم اما غمگین و ناراحت شدم. اما در مجموع دیدید که پیکان فرق کرده بود. فرق ما با پرسپولیس فقط در رفتار حرفه ای بازیکنان پرسپولیس و رفتار آماتور بازیکنان ما بود.

وی ادامه داد:

متاسفم از این بابت و ما روی این موضوع کار نکرده بودیم. امروز با بچه ها صحبت کردیم و فردا استراحت می کنیم و از پس فردا تمرینات را ادامه خواهیم داد.

سرمربی پیکان درباره ادعایش در خصوص لیگ ۱۰ نفره اینطور توضیح داد:

ما یک جدول ترسیم کردیم که در آن ۱۰ تیم در لیگ برتر که در یک تورنمنت شرکت کردیم که اولی را شکست خوردیم و ۸ بازی دیگر داریم. باید در این دیدارها قدرتمند ادامه دهیم و انشاالله در لیگ بمانیم. صد درصد به تیم اعتماد دارم و در لیگ می‌مانیم.

عبدالله ویسی درباره اشتباهات سریالی شیخ ویسی که در فضای مجازی نیز شکل گرفته نیز گفت:

من به بازیکنانم ایمان دارم و این موضوع در کت من نمی رود. ما ۴ دروازه بان داریم که هر چهار دروازه بان اوضاع خوبی از نظر روحی نداشتند و سرحال نبودند. این را به مدیریت باشگاه هم گفته بودم که تیم در شرایط خوبی است اما گلرها در وضعیت خوبی نیستند. اما اینکه گلر اشتباه کنند نشانگر مساله ای نیست. من به وحید (شیخ ویسی) اعتماد دارم و در استقلال خوزستان دروازه بان من بود. شناخت کافی از نظر روحی روانی و شخصیتی دارم. این موضوع درست نیست که تقصیر را گردن یک بازیکن بیندازیم. من مربی ای نیستم که اشتباهات را به گردن فرد بیندازم. وحید قبل از بازی قول داده بود یکی از بهترین دروازه‌بانی‌هایش را داشته باشد. او بعد از گل اول اما گل دوم و سوم را هم دریافت کرد ولی من به او اعتماد دارم و این درست نیست که بخواهیم تقصیر را گردن کسی بیندازیم.

سرمربی پیکان درباره آمار متفاوت گل های زده و دریافتی تیمش گفت:

امروز در جلسه فنی به بازیکنان تیمم گفتم که نوع دفاع ما بد است اما شکل دفاعی زمانی که توپ در اختیار ما نیست بد است. امروز به آنها تلنگر زدم و خیلی هم دعوا کردم. نوع دفاع کردن بچه های ما خوب نیست. امیدوارم در هشت بازی باقیمانده که هر بازی فینال است بازیکنان جنگنده ظاهر شوند. امیدوارم تیم ریشه دار پیکان امیدوارم سقوط نکند.

عبدالله ویسی درباره این صحبتی که در نشست خبری داشت و مدعی شده بود پرسپولیس در حد تیم قهرمان نبود نیز اینطور توضیح داد:

من گفتم پرسپولیس در حد تیمی که ۱۰ امتیاز اختلاف امتیاز دارد نبود. اما بعضی وقت ها نیاز است که یک تیم خوب بازی نکند و ببرد. من احترام قائل هستم برای این تیم. دیروز ما را بردند و به آنها تبریک می گویم. من گفتم در حد قهرمان ظاهر نشدند. من در استقلال خوزستان، شاهین و … بودم و گاها تیم خوب بازی نمی کرد و فقط باید امتیاز بگیرد. پرسپولیس دیروز خوب بازی نکرد اما امتیاز گرفت.

عبدالله ویسی درباره رعایت پروتکل بهداشتی و اینکه خودش در بازی روز گذشته ماسک نداشته گفت:

ما فقط دروغ به یکدیگر می‌گوییم. من دیروز دیدم که ۱۶۹ نفر به دلیل کرونا فوت شدند اما می گوییم اوضاع بهتر است. سرمربیان می توانند ماسک نزنند چرا که باید صحبت کنند و … و من با اجازه ناظران ماسک نزده بودم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ