پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تحقق 140 درصدی درآمد نقدی شهرداری اراک/مردم را ناامید نکنید


تحقق 140 درصدی درآمد نقدی شهرداری اراک/مردم را ناامید نکنید

شهردار اراک خطاب به اعضای شورا گفت: زحمت زیادی در شهر کشیده شده است اجازه ندهید که زحمات به هدر رود و مردم را ناامید نکنید.

محمدکریم شفیعی دوشنبه نهم تیرماه در صحن رسمی شورای شهر اراک در خصوص طرح استیضاح از شهردار بیان کرد: تاکنون به غیر از تذکر اخیر شورا هیچ تذکری به من داده نشده است و تذکر اخیر هم ۲۴ ساعت پس از طرح تذکر، تبدیل به طرح سوال شد در حالی که تذکر باید شامل زمان شود تا شهردار تذکر را بررسی کند، پاسخ دهد و اگر انحرافی از رویه قانونی بودجه مصوب صورت گرفته است، تجدیدنظر کند.

وی با تاکید بر اینکه ملاک عمل باید بودجه مصوب باشد، اظهار کرد: شهرداری بودجه مصوب دارد و شهردار موظف است براساس آن عمل کند و اگر انحرافی صورت گرفته باشد تذکر دریافت می کند، طرح سوال باید ناشی از عدم اجرای برنامه های عملیاتی و بودجه مصوب باشد.

شفیعی تصریح کرد: شهرداری قبل از تذکر شورا در قالب نامه اعلام کرد که پروژه 55 متری در دست اجرا قرار دارد، نقشه برداری شده است، نخاله های زیر پل شهید بختیاری پاکسازی شده و اعضای کمیسیون ماده 5 نیز از پروژه بازدید کرده اند و اگر کمیسیون طرح را تصویب کند به شورا جهت تصویب ارجاع می شود.

شهردار اراک تاکید کرد: ما با احترام وارد شهرداری شدیم، کار کردیم و به دنبال منفعت شخصی نبوده ایم، سال گذشته شورا در قالب نامه ای خواستار بیان مبلغ بدهی شهرداری شد و رسما اعلام کردیم که در زمان تحویل شهرداری در تاریخ پنجم فروردین ماه 98 میزان بدهی شهرداری 353 میلیارد تومان بود. بارها این موضوع را در صحن شورا مطرح کرده ایم و از طرفی 500 میلیارد تومان بودجه شهرداری بود که محقق و بدهی سنواتی نیز پرداخت شد.

شفیعی افزود: در سه ماهه نخست سال جاری نیز تحقق درآمد نقدی شهرداری 140 درصد بوده است و در بودجه 99 نیز مجاز هستیم پروژه هایی را اجرایی کنیم. هر اقدامی خارج از بودجه، غیرقانونی است. زحمت زیادی در شهر کشیده شده است اجازه ندهید که زحمات به هدر رود و مردم را ناامید نکنید.

به گزارش ایسنا، دستور کار امروز شورای شهر اراک طرح سوال از شهردار و پاسخگویی وی بود، اما با توجه به فرصت 10 روزه شهردار برای پاسخگویی، با رای اعضای شورا مقرر شد که شهردار یکشنبه 15 تیرماه در صحن فوق العاده سوالات اعضای شورا را پاسخ دهد.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ