پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

کاهش حساسیت مردم نسبت به بیماری کرونا نگران کننده است


کاهش حساسیت مردم نسبت به بیماری کرونا نگران کننده است

رشت _ ایرنا_ فرماندار شهرستان رشت گفت: کاهش حساسیت مردم نسبت به بیماری کرونا نگران کننده است.

علی فتح اللهی غروب دوشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان رشت در فرمانداری افزود: مردم باید نسبت به بیماری کرونا همچنان حساس باشند و این حساسیت مردم باید نگه داشته شود.

وی با تاکید بر ضرورت نگاه واقع بینانه نسبت به بیماری کرونا ، اظهار داشت: اگر نگاه خوشبینانه به بیماری کرونا داشته باشیم به خودمان ضرر زده ایم.

فرماندار شهرستان رشت خاطر نشان کرد: در زمان حاضر بیماری کرونا واکسن و دارو ندارد بنابراین برای مقابله با این بیماری همه باید حساس باشیم و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه باید خودمان را برای شرایطی که می تواند متفاوت باشد، آماده کنیم ، اضافه کرد: در شرایط فعلی باید حداقل های مقابله با ویروس کرونا یعنی استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده و از مراسم عروسی و عزا دوری کنیم.

فرماندار شهرستان رشت خاطر نشان کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود تا با توجه به بیماری کرونا اقتصاد، آموزش دانش آموزان و دانشجویان را داشته باشیم که البته لازمه این مهم نگه داشتن حساسیت مردم نسبت به این بیماری است.

وی در ادامه با اشاره به زحمات دولت تدبیر و امید، نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه، بسیج ، وزارت بهداشت، کادر درمانی و رسانه ها در مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: اقدامات مهم و ارزشمند جمهوری اسلامی ایران برای مقابله و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در شرایط تحریم ها انجام شده است.

معاون عمرانی فرماندار شهرستان رشت نیز در این جلسه در سخنانی با اشاره به اجباری شدن ماسک بیان داشت: باید تمهیدات لازم برای تولید هر چه بیشتر ماسک در شهرستان رشت فراهم شود.

محمدعلی ویشکایی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در مشاغل مختلف و توسط مردم اظهار داشت: تاکسیرانان به رعایت پروتکل های بهداشتی در حمل و نقل مسافران توجه جدی داشته باشند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ