پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تعطیلی مکان‌های فرهنگی، هنری و سینمایی هرمزگان تمدید شود


تعطیلی مکان‌های فرهنگی، هنری و سینمایی هرمزگان تمدید شود

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان، تمدید مجدد تعطیلی مکان‌های فرهنگی، هنری و سینمایی استان را به علت قرمز بودن وضعیت بیماری کرونا در استان به وزارت ارشاد پیشنهادداد.

تبليغ

رضا کمالی زرکانی روز دوشنبه درجمع خبرنگاران افزود: بر اساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر بازگشایی مکان‌های فرهنگی، هرمزگان نیز درحال آماده سازی و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای بازگشایی مکان‌های فرهنگی و هنری استان بود اما شیوع بیماری کرونا مانع این کار شد.
وی بیان داشت: طبق اعلام ستاد مبارزه با کرونا در هرمزگان و پیک بیماری تا ۲ هفته آینده از سوی دانشگاه علوم پزشکی در استان، بازگشایی مکان‌های فرهنگی و هنری به صلاح نیست.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اظهارداشت: از سوی دیگر نقش فرهنگ و هنر در تقویت روحیه جمعی و سلامت روانی جامعه و بالابردن انگیزه زندگی بسیار موثر بوده و نباید در چنین شرایطی از آن مغفول ماند و در کنار این بیماری کم اهمیت جلوه داد.
کمالی ادامه داد: از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا، بخش فرهنگ و هنر هرمزگان افدام به ساخت بیش از صدها کلیپ آموزشی و ده ها برنامه و جشنواره در فضای مجازی نمود که در کشور بعنوان الگو و شاخص مطرح و مورد تمجید قرار گرفت.
وی یادآورشد: نظر عموم مردم و صلاح جامعه در این شرایط خاص در تصمیم گیری‌های بخش فرهنگ و هنر هرمزگان درنظر گرفته می‌شود و مردم مطمئن باشند مراکز فرهنگی هنری و بویژه جامعه رسانه ای و هنرمندان در کنار آنها خواهند بود.
این مسوول فرهنگی در پایان ابرازداشت: از وضعیتی که ویروس کرونا به وجود آورده بعنوان فرصت برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی استفاده می‌کنیم و با همکاری و رایزنی با شهرداری‌های سطح استان در حال ساخت و اجرایی کردن بیش از ۱۰ نگارخانه و پلاتو هستیم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ