مجید جلالی نتایج تست مجدد بازیکنان گل گهر را فاش کرد


مجید جلالی نتایج تست مجدد بازیکنان گل گهر را فاش کرد

مجید جلالی، سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: روز شنبه از بازیکنان ما تست گیری مجدد انجام شد و خوشبختانه همه تست‌ها منفی شد. ما هم از امروز (یکشنبه) تمرینات را با تمامی بازیکنان آغاز می‌کنیم. نوشته مجید جلالی نتایج تست مجدد بازیکنان گل گهر را فاش کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مجید جلالی نتایج تست مجدد بازیکنان گل گهر را فاش کرد

مجید جلالی: خوشبختانه نتایج تست مجدد بازیکنان گل گهر منفی بود
نویسنده : پارس فوتبال دات کام خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۶

مجید جلالی، سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: روز شنبه از بازیکنان ما تست گیری مجدد انجام شد و خوشبختانه همه تست‌ها منفی شد. ما هم از امروز (یکشنبه) تمرینات را با تمامی بازیکنان آغاز می‌کنیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مجید جلالی ، سرمربی گل گهر در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان تیم فوتبال گل‌ گهر بعد از تست‌ گیری مجدد گفت:

بازیکنان ما سه‌شنبه هفته گذشته دوباره تست دادند و تست آنهایی که مثبت شده بود، این بار منفی شد. به ما گفتند که باید دوباره بازیکنان تست بدهند که این کار روز شنبه انجام شد و خوشبختانه همه تست‌ها منفی شد. ما هم از امروز (یکشنبه) تمرینات را با تمامی بازیکنان آغاز می‌کنیم.

سرمربی گل‌ گهر در خصوص منع تیم‌ها از انجام بازی دوستانه و اینکه آیا چنین تصمیمی تعجب‌آور نیست تاکید کرد:

این موضوع کار ما را برای آماده‌سازی سخت‌تر خواهد کرد و حالا باید بدون انجام بازی دوستانه برای حضور در بازی‌های رسمی آماده شویم. تمام تیم‌ها در تمرینات بازی درون تیمی انجام می‌دهند ولی عدم انجام بازی دوستانه مشکلات ما را بیشتر خواهد کرد.

مجید جلالی گفت:

خیلی از مشکلات ناشی از این است که فوتبال برای اولین بار است که با چنین چالشی مواجه شده و قبلا چنین وضعیتی را ندیده بودیم. فوتبال در حال حاضر از خودش پروتکلی ندارد و باید یک پروتکل از بیرون فوتبال بیاید که چالش‌های خاص خودش را دارد. این مسائل سختی کار ما را بیشتر می‌کند.

منبع: تسنیمتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ