اینستاگرام

حماس: روز قدس گسترش جبهه مقاومت در همه امت اسلامی را ضرورت بخشیده است


سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) بر ضرورت رفع اختلافات قومی و مذهبی در جهان اسلام تاکید کرد و گفت روز قدس گسترش جبهه مقاومت در همه امت اسلامی را ضرورت بخشیده است.

تبليغ

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد: «روز جهانی قدس روز تجسم عملی محوریت مسئله فلسطین در شعور و وجدان جمعی امت اسلامی است و نشانه قدرت آن برای قرار گرفتن در راس اولویت‌های امت است، زیرا هر چقدر که امت اسلامی به مسائل ملی و داخلی خود مشغول باشند، اما مسئله فلسطین مسئله نخست امت اسلامی است».

«حازم قاسم» سخنگوی حماس در توئیتی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: «روز قدس، کنار گذاشتن همه اختلافات مذهبی و قومی و تقویت گفتمان وحدت، همبستگی و صلح را ضرورت می‌بخشد و اینکه از این تنوع قومی-مذهبی برای مقابله با پروژه صهیونیستی و ایجاد یک تحول متمدن برای امت اسلامی استفاده کنند».

وی تاکید کرد: «جبهه مقاومت باید گسترش یابد تا همه امت اسلامی را دربرگیرد، زیرا همه امت اسلامی توسط پروژه صهیونیستی هدف گرفته شده است».

قاسم گفت: «آنهایی که به دنبال سازش با رژیم اشغالگر هستند نماینده امت اسلامی نیستند. آنها در حاشیه امت اسلامی قرار دارند و نمایانگر بدنه امت نیستند».تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ