استقرار پنج اکیپ ایست کنترل در ورودی‌های خوانسار


فرماندار خوانسار گفت: با وجود اینکه پایش سلامت بیماری کرونا در ورودی‌های شهر از سمت گلپایگان و داران ادامه دارد، اما هنوز شاهد ورود خودروهای عبوری با پلاک متفاوت به خوانسار هستیم که بازهم از مردم می‌خواهیم از سفر به این شهرستان خودداری کرده و دید و بازدیدها را به پس از شکست کرونا موکول کنند.

تبليغ

منصور کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار پیرامون شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: در روزهای اخیر مردم خوانسار با جدی گرفتن قرنطینه خانگی و رعایت موارد بهداشتی و همچنین همکاری بازاریان با تعطیلی مغازه‌ها در جلوگیری از شیوع قدم برداشته و کمتر شاهد افراد مشکوک به کرونا در این شهرستان هستیم.

وی افزود: در صورت تداوم این حرکت‌های مردمی و با عمل به توصیه‌ها و موارد بهداشتی، ویروس کرونا بدون هیچ فوتی شکست خواهد خورد.

فرماندار خوانسار با اشاره به استقرار پنج اکیپ ایست بازرسی و کنترل در ورودی و خروجی شهرستان، گفت: با وجود اینکه پایش سلامت بیماری کرونا در ورودی‌های شهر از سمت گلپایگان و داران ادامه دارد، اما هنوز شاهد ورود خودروهای عبوری با پلاک متفاوت به خوانسار هستیم که بازهم از مردم می‌خواهیم از سفر به این شهرستان خودداری کرده و دید و بازدیدها را به پس از شکست کرونا موکول کنند.

وی با بیان اینکه پایش سلامت با جدیت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد، اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان خوانسار در اجرای دستورالعمل‌های دانشگاه علوم پزشکی استان تمام سعی و تلاش خود را در اجرای این دستورات انجام خواهد داد.

کمالی خاطرنشان کرد: باوجود اینکه مدیریت بحران ویروس کرونا برعهده دولت است، مردم انتقادات و پیشنهادات خود را به فرمانداری اعلام کنند. مراجع قضائی، نیروی انتظامی، هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان و همچنین شهرداری و سایر دستگاه‌ها با ضدعفونی مکان‌های عمومی در این بحران ما را یاری کردند که جای قدردانی دارد.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ