هشدار دبیرکل سازمان ملل درباره اوضاع نوار غزه


آنتونیو گوترش گفت: اوضاع در نوار غزه بسیار دشوار است و ما به ارائه حمایت همه جانبه از ساکنان نوار غزه برای مقابله با ویروس کرونا نیاز فوری داریم.

تبليغ
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون الجزیره، آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: اوضاع در نوار غزه بسیار دشوار است و بر این اساس، ما به ارائه حمایت همه جانبه از ساکنان نوار غزه برای مقابله با ویروس کرونا نیاز فوری داریم.
افزایش نرخ بیکاری در فلسطین اشغالی در پی شیوع کرونا
خبرگزاری آناتولی از قدس، میانگین نرخ بیکاری در فلسطین اشغالی پنج برابر شد و از ۴ درصد به بالای ۲۰ درصد رسید.
دفتر کار رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب اعلام کرد در پی شیوع ویروس کرونا میانگین نرخ بیکاری در اسرائیل پنج برابر شد و از مرز ۲۰ درصد هم فراتر رفت.
دفتر کار اسرائیل افزود تعداد بیکاران از اوایل ماه مارس به ۶۷۹ هزار و ۷۷۸ نفر رسیده است.
بر اساس گزارش این دفتر، در پی شیوع ویروس کرونا میانگین نرخ بیکاری در اسرائیل از اوایل ماه جاری (مارس) از ۴ درصد به ۲۰.۱۲ درصد رسیده است.
دفتر کار افزود از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه تا ساعت ۱۷ (۵ تا ۱۵ به وقت گرینویچ) تعداد بیکاران در اسرائیل به ۲۱ هزار و ۹۰۲ نفر رسید.
دفتر کار اسرائیل تاکید کرد با افزودن ۱۵۷ هزار و ۸۵۱ نفر از بیکاران در دوره قبل از شیوع ویروس کرونا، مجموع بیکاران در اسرائیل به ۸۳۷ هزار و ۶۲۹ نفر رسیده است.
میانگین نرخ بیکاری در اسرائیل پس از تعطیلی و کاهش مشاغل و خدمات در بخش‌های مختلف مانند گردشگری، هتلداری، هواپیمایی و ... افزایش یافت.
وزارت بهداشت اسرائیل شامگاه چهارشنبه اعلام کرد با ثبت ۱۹۹ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، تعداد مبتلایان به این ویروس در اسرائیل به ۲۳۶۹ نفر رسیده است.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ