سامسونگ یک میلیون چیپ حافظه DRAM با فناوری EUV فروخته است


سامسونگ اعلام کرد که یک میلیون چیپ حافظه D1X DDR4 با لیتوگرافی 10 نانومتری EUV عرضه کرده است و قصد دارد تولید این نوع چیپ‌ها را در سال آینده نیز ادامه دهد. این ماژول‌ها در داخل رایانه‌‌ها و سرورها مورد استفاده قرار خواهند گرفت. توسعه این چیپ‌ حافظه، سامسونگ را تبدیل به اولین سازنده‌ای می‌کند که از پروسه EUV در ساخت چیپ‌های DRAM استفاده می‌کند و...

تبليغ

سامسونگ اعلام کرد که یک میلیون چیپ حافظه D1X DDR4 با لیتوگرافی ۱۰ نانومتری EUV عرضه کرده است و قصد دارد تولید این نوع چیپ‌ها را در سال آینده نیز ادامه دهد. این ماژول‌ها در داخل رایانه‌‌ها و سرورها مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

توسعه این چیپ‌ حافظه، سامسونگ را تبدیل به اولین سازنده‌ای می‌کند که از پروسه EUV در ساخت چیپ‌های DRAM استفاده می‌کند و توانسته بر چالش‌های قبلی تولید آن فایق آید.

سامسونگ تصمیم دارد در ماه‌های آینده از این فناوری برای تولید چیپ‌های DRAM بزرگ‌مقیاس نیز بهره بگیرد. این شرکت همچنین خودش را برای افتتاح دومین خط تولید چیپ در کارخانه Pyeongtaek در کره جنوبی آماده می‌کند تا بتواند جوابگوی تقاضای روزافزون برای چیپ‌های حافظه DRAM با فناوری EUV باشد.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ