کمک مالی «انجمن اسلامی آفریقای جنوبی» به دولت برای مقابله با کرونا


انجمن اسلامی آفریقای جنوبی یک میلیون «رند» به دولت این کشور برای حمایت از افراد آسیب پذیر و فقیر که در روزهای مقابله با ویروس کرونا در قرنطینه به سر می برند،کمک کرده است.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از « citizen»،انجمن اسلامی آفریقای جنوبی یک میلیون «رند» (واحد پول آفریقای جنوبی) به دولت این کشور برای کمک به افراد آسیب پذیر و فقیر که در روزهای مقابله با ویروس کرونا در قرنطینه به سر می برند،ارائه داده است.

انجمن اسلامی آفریقای جنوبی این پول را به «صندوق همبستگی» دولت ارائه داده است.

این نهاد همچنین وعده حمایت از افراد آسیب دیده و نیازمند از طریق منابع انسانی خود و سازمان های جامعه مدنی را ارائه داده است.

انجمن اسلامی آفریقای جنوبی که از سازمان های مختلف رفاه اجتماعی،امداد اضطراری و جامعه مدنی تشکیل شده است در بیانیه ای در این زمینه گفت: بر اساس آنچه آقای رئیس جمهور اعلام کردند ما مبلغی به میزان یک میلیون رند را برای کمک به افرادی که نیازمند کمک های فوری هستند به صندوق همبستگی ارائه کردیم.

« سیریل رامافوسا»،رئیس جمهوری آفریقای جنوبی در سخنرانی روز 32 مارس (دوشنبه 4 فروردین) برای مردم این کشور از تشکیل صندوق همبستگی برای کمک به افراد آسیب پذیر و فقیر و افراد آسیب دیده از ویروس کرونا خبر داد.

هدف از تشکیل این صندوق حمایت از افرادی است که زندگی آنها در نتیجه مقابله با ویروس کرونا دچار اختلال شده است.

همچنین تیم واکنش به ویروس کوید-19 متشکل از مسلمانان آفریقای جنوبی برای حمایت از مکانیسم مقابله با کرونا در طول این دوره به وجود آمده است.

پایان پیام/7


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ