آمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به 161 نفر رسید


بندرعباس- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: درشبانه روز گذشته با ثبت 6 کرونایی جدید، شمار مبتلایان به این بیماری در استان به 161 نفر رسید.

تبليغ

دکتر حسین فرشیدی چهارشنبه شب درتشریح آخرین آمار بیماران کرونا در استان افزود: همچنین در روز گذشته یک نفر از بیماران مبتلا به کرونا در حاجی‌آباد که مردی ۷۵ساله بوده، درگذشت که شمار فوتی ها نیز در هرمزگان به ۱۳ نفر افزایش یافت.
وی یادآورشد: از ابتدای شیوع کرونا درهرمزگان تاکنون، هزار و ۶۳ بیمار با تشخیص بیماری حادتنفسی به بیمارستان های هرمزگان مراجعه که از این تعداد ۹۳۵ نفر ترخیص و ۶۷۵ نفر نیز به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به آمار کرونایی های جدید در اظهارداشت: ۴ نفر در قشم، یک نفر بندرعباس و یک نفر از حاجی آباد به شمار کرونای مثبت جدید در استان اضافه شده است.
دکتر فرشیدی ادامه داد: تاکنون ۱۴۰ نفر از بیماران کرونایی در هرمزگان با بهبود وضعیتشان ترخیص شدند و در حال حاضر نیز هشت بیمار حاد تنفسی بستری هستند.
وی اظهارداشت: هم اکنون در بندرعباس ۷۹ مورد، کیش ۳۳ ، قشم ۱۸، میناب ۱۰ ، بندرلنگه هفت، حاجی آباد و رودان چهار، پارسیان، بستک و جاسک ۲ و خمیر یک مورد بیمار کرونایی گزارش شده است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ