توقیف خودروهای پلاک غیربومی در شهرهای کهگیلویه وبویراحمد


یاسوج- ایرنا- مسئولان و متولیان امر در کهگیلویه وبویراحمد که تاکنون با شیب ملایم اقدام به طرح های کنترلی و مقابله ای با ویروس کرونا بویژه در ورودی شهرها می کردند اینک با افزایش میزان مبتلایان به این ویروس و درخواست های مکرر از سوی گروه های مختلف مردمی به نظر می رسد تصمیم و تدابیر شدیدتر و گام های محکم تری را برای مقابله با این بیماری در دست اجرا...

تبليغ

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از چند ایستگاه غربالگری در مبادی ورودی مرکز استان تاکید کرد که هر خودروی با پلاک های غیربومی وارد شهرهای استان شوند در اسرع وقت توقیف و به پارکینگ می رود.

حسین کلانتری تصریح کرد: پلیس راه و راهور جاده های درون استان و داخل شهرها را به صورت دقیق کنترل کنند و خودروهایی که بدون توجه به هشدارها از تورهای ایست و بازرسی عبور می کنند جریمه کنند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: این خودروها در صورت اصرار بر سرپیچی و تمرد از دستورات پلیس با اعمال قانون و اختیارات پلیسی نسبت به انتقال خودرو به پارکینگ اقدام شود.

وی با قدردانی از عملکرد و اقدامات نیروهای مستقر در مبادی ورودی استان برای اجرای طرح غربالگری و کنترل دقیق و منظم خودروها و مسافران غیربومی نیز گفت: بدون شک این اقدام در وهله نخست در راستای تامین سلامتی خود آن شخص مسافر و هم وطن و البته قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا و سلامتی شهروندان ومردم این استان خواهد بود.

کلانتری همچنین در گفتگوی کوتاه و صمیمی با افرادی که شبانه روز در این محورها به امر انجام تست و غربالگری مشغولند،ضمن عرض خدا قوت از زحمات و تلاش جهادگونه آنان تقدیر کرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد همراهی مردم استان در مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا را مهم ارزیابی کرد و گفت: اگر مردم سعی کنند در این مدت دو هفته در خانه بمانند و از ترددهای غیر ضرور بپرهیزند شرایط خوبی را برای قطع زنجیره انتقال این ویروس رقم خواهیم زد.

کلانتری ادامه داد: برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع این ویروس همه امکانات و تجهیزات را بسیج کردیم.

وی کنترل و غربالگری مستمر و مداوم در ورودی های استان را یادآور شد و گفت:مردم با توجه ویژه به پویش « در خانه بمانیم» به قطع زنجیره انتقال و ریشه کن کردن این ویروس کمک کنند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به همراه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و جمعی از مسئولان استان به صورت سرزده از محورهای مهم مواصلاتی به ویژه ایستگاههای غربالگری یاسوج - شیراز و یاسوج - اقلید بازدید و از نزدیک در جریان روند نظارت و کنترل ورودی ها و ایستگاههای غربالگری قرار گرفتند.

شمار مبتلایان قطعی به بیماری کرونا در کهگیلویه وبویراحمد تا صبح امروز 96 نفر اعلام شده است.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۲۷۰۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۰۷۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۹۶۲۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ