چهار واحد نانوایی در خلخال پلمب شد


اردبیل-ایرنا_ رییس اداره صنعت،معدن وتجارت خلخال از تعطیلی و پلمب چهار واحد نانوایی به خاطر بی‌توجهی به رعایت موازین بهداشتی خبرداد .

تبليغ

سید ناصر میر مرسلی روز چهارشنبه به ایرنا گفت: با توجه به تاکید کارگروه ساماندهی آرد و نان شهرستان مبنی بر برخورد با نانوایان بی توجه به مسایل بهداشتی 2 واحد نانوایی لواش و بربری پز در شهر و یک واحد نانوایی در روستای خمس از توابع بخش مرکزی این شهرستان تعطیل شدند.

وی افزود: در این نانوایی ها به خاطر گرفتن پول از مشتری و جمع‌آوری و تحویل نان با دست آلوده ، عدم استفاده از ماسک ، نپوشیدن دستکش و روپوش ، استفاده نکردن از کلاه و سایر موارد مربوط به موازین بهداشتی به مدت یک هفته پلمب شدند .

میر مرسلی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز که از اول اسفند 98 آغاز شده و همچنان ادامه دارد، واحدهای صنفی تولیدی ،توزیعی و خدماتی فعال مورد بازدید بازرسانقرار گرفته و با متخلفان برخورد شده است .

رییس اداره صنعت ،معدن وتجارت خلخال گفت: تمامی مراکز تجاری، پاساژها، بازار و اصناف مختلف به استثنای فروشندگان مواد غذایی، قصابان، مرغ فروشان، نانوایان و تره بار فروشان از چهارم فروردین ماه تا پانزدهم فروردین ماه تعطیل بوده و با متخلفان برابر مقررات برخورد می‌شود .تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ