برگزاری هجدهمین مجمع خیرین امدادگران عاشورا


هفت موسسه خیریه درمانی در هفدهمین مجمع خیرین امدادگران عاشورا لوح تقدیر دریافت کردند.

تبليغ

به گزارش خبرنگار خبرنگاری صدا و سیما، نصرالله فتحیان مدیر عامل مجمع خیرین امدادگران عاشورا در این مراسم با اشاره به اینکه ۱۷ سال از تاسیس این مجمع که با همت بچه‌های قدیم بهداری جبهه، جراحان و پزشکان تاسیس شده است، می‌گذرد، افزود: درحال حاضر سخت‌ترین و پرهزینه‌ترین بیماری، بیماری‌های سرطان است که در این موسسه موفق شدیم بیش از ۶۵ هزار مددجو را تحت پوشش قرار دهیم.
وی گفت: هم اکنون آمار خیرین و حامیان این مجمع بیش از ۱۸ هزار نفر است و ارزش خدماتی که در ۲۹ استان کشور ارایه شده از ابتدای سال تاکنون ۷۷ میلیارد تومان برآورد شده است.
فتحیان تعداد فعالان این مجمع را ۲۵۰ نفر اعلام کرد و افزود: اغلب این فعالان بانوان هستند و در بخش‌های مختلف خدمات درمانی و حمایتی فعالیت می‌کنند.
وی گفت: در بخش خدمات درمانی انواع خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی و دارویی ارایه می‌شود و پزشکان عضو مجمع نیز در مطب‌های خود که بیش از ۳ هزار پزشک هستند به صورت رایگان بیماران را درمان می‌کنند.
مدیر عامل مجمع خیرین امدادگران عاشورا افزود: حامیان خیریه ۱۸ هزار نفر هستند و وزارت بهداشت و درمان، سازمان غذا و دارو، ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد برکت، بهداری نیرو‌های مسلح که شامل ۵۰ بیمارستان و مرکز درمانی، دانشگاه علوم پزشکی و ۴۰ شرکت تولید دارو با این موسسه همکاری می‌کنند.
در ادامه این مراسم رحیم صفوی از اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین امدادگران عاشورا با اشاره به اینکه اقدامات خیرانه و مددجویی از بیماران از بهترین اعمال بندگان صالح است، گفت: با همکاری همراهان خیر در ۵ سال آینده درنظر داریم سه مطلب را دنبال کنیم، اول؛ گسترش خدمات در تمام شهر‌ها و شهرستان ها، دوم؛ هم افزایی و تعامل با دیگر موسسات خیریه درمانی و سوم؛ توجه به پیشگیری و بهداشت که از مهمترین اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری‌های صعب العلاج است.
وی تاکید کرد: این مجمع بودجه دولتی ندارد و فقط با کمک خیرین در سراسر کشور در ۴۵ منطقه خدمات ارایه می‌کند.
صفوی از همکاری ۵۵ مرکز درمانی و ۴۴ کارخانه دارویی تقدیر و تشکر کرد.
در این مراسم از بانوان خیر قدردانی شد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ