415 میلیون کودک در مناطق جنگی زندگی می‌کنند


شفقنا- یک گروه خیریه اعلام کرد وضعیت کودکان و نوجوانانی که در مناطق جنگی زندگی می‌کنند هر روز وخیم‌تر می‌شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ گروه خیریه save the children از کمک برخی کشورهای جهان به کودکانی خبر داد که در مناطق جنگی زندگی می‌کنند. گزارش این گروه خاطرنشان می‌کند که در سال 2015 بیش […]

تبليغ

شفقنا- یک گروه خیریه اعلام کرد وضعیت کودکان و نوجوانانی که در مناطق جنگی زندگی می‌کنند هر روز وخیم‌تر می‌شود.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ گروه خیریه save the children از کمک برخی کشورهای جهان به کودکانی خبر داد که در مناطق جنگی زندگی می‌کنند. گزارش این گروه خاطرنشان می‌کند که در سال ۲۰۱۵ بیش از ۴۱۵ میلیون کودک در مناطق جنگی یا دارای درگیری نظامی زندگی می‌کنند که به نسبت سال ۲۰۰۵ بیش از دو برابر بر تعداد آنها افزوده شده است.

گروه خیریه «کودکان را حفظ کنید» همچنین اعلام کرده از سال ۲۰۱۰ تاکنون نقض حقوق کودکان در مناطق جنگی بیش از ۱۷۰ درصد افزایش داشته است. این گروه به کشورهای جهان در مورد حفظ حقوق کودکان در مناطق جنگی هشدار داده و از آنها خواسته قول‌های خود برای کمک را عملی کنند.

در گزارش این گروه خیریه، آفریقا با ۱۷۰ میلیون کودک در صدر لیست قاره‌هایی است که کودکان در آنها در مناطق جنگی روزگار می‌گذرانند.

خبر اصلی را در world ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ