کاندیداها قوانین تبلیغات را رعایت کنند


کاندیداها قوانین تبلیغات را رعایت کنند

فرماندار کرمانشاه از کاندیداهای انتخابات مجلس خواست، قوانین تبلیغات را رعایت کنند.

فضل الله رنجبر در نشست با کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه در سالن جلسات فرمانداری، با تشریح قانون تبلیغات انتخابات، نامزدها را به رعایت قانون انتخابات دعوت کرد.

رنجبر گفت: هیچ کس حق ندارد جلوی پویایی و شور و نشاط حاصل از انتخابات را بگیرد، اما در راستای حفظ سلامت انتخابات همه باید به میثاق های قانونی تبلیغات انتخاباتی برای برگزاری انتخابات قانونمند و سالم احترام بگذاریم.

فرماندار کرمانشاه سپس با بیان اینکه نامزدها باید آدرس دقیق ستادهای تبلیغاتی شان را در نقاط مختلف شهر با معرفی رییس ستاد به فرمانداری اطلاع دهند، گفت: در غیر این صورت تبلیغات نامزدها ممنوع است و مرتکب تخلف تبلیغاتی می شوند.

رنجبر با بیان اینکه هر نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه می تواند هشت ستاد برپا کند، گفت: هریک از نامزدها در هر منطقه شهرداری حق دایر کردن یک ستاد را دارندکه رعایت نکردن این مورد برخورد کمیته های برخورد با تخلفات تبلیغات را در پی خواهد داشت.

رنجبر این را هم گفت که ستادهای تبلیغاتی حتما باید تابلو داشته باشند و بنرهای تبلیغاتی هم نباید بزرگتر از سایز ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر باشند.

رنجبر با اشاره به ممنوع بودن دیوارنویسی از سوی نامزدها، گفت: نامزدها انتخاباتی و هواداران آنها به قرار داشتن شهر کرمانشاه در آستانه رویداد بزرگ گردشگری ۲۰۲۰ توجه داشته باشند و با دیوار نویسی چهره شهر را زشت نکنند.

وی ادامه داد: با هرگونه دیوار نویسی نامزدها برخورد می‌شود، ضمن اینکه متخلفان، پس از مستندسازی موظف به پاک کردن شعارها خواهند شد.

رنجبر با بیان اینکه هر گونه راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی که باعث ترافیک و راه بندان در سطح شهر شود ممنوع است، گفت: علاوه بر این نامزدها حق تشکیل ستاد در نقاط پرازدحام شهر که قبلابه آنها اعلام شده را ندارند و مبادرت آنها به این کار تخلف تبلیغاتی محسوب می شود.

رنجبر به نامزدهای انتخابات و هوادارانشان برای راه اندازی نکردن کاروان های تبلیغاتی در شب آخر تبلیغات در سطح شهر هشدار داد.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه طبق قانون نامزدها تا ساعت هشت صبح روز پنجشنبه (اول اسفند ماه) فرصت تبلیغات دارند، گفت: پس از این ساعت نامزدها حق تبلیغات ندارند و هرنوع تبلیغات تخلف محسوب می شود.

وی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه خواست تا در روز انتخابات هم قانون را رعایت کرده و بلافاصله پس از انداختن رای خود در صندوق، شعب اخذ رای را ترک کنند.

رنجبر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه خواست تا استعلام شفافیت مالی و حساب بانکی خود رادر سریعترین زمان به فرمانداری تحویل دهند.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به تدارک برپایی ۶۰۰ شعبه اخذ رای در شهرستان کرمانشاه در انتخابات پیش رو، گفت: هریک از نامزدهای انتخابات می توانند برای هر سه شعبه یک نماینده معرفی کنند که توصیه می شود نامزدهای انتخابات هرچه زودتر آنها را معرفی کنند تا کارت برایشان صادر شود.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه برگزار می شود و نامزدهای این دوره از انتخابات تا ساعت هشت صبح روز اول اسفند فرصت تبلیغات دارند.

انتهای پیامتبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location