ابراز تاسف فرماندار ارومیه از تداوم نصب پوستر روی در و دیوار


ابراز تاسف فرماندار ارومیه از تداوم نصب پوستر روی در و دیوار

ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه با توئیتی نوشت: هنوز 10 ساعت از جلسه توجیهی نامزدهای انتخاباتی نگذشته بود که متاسفانه کارهای خلاف قانون توسط برخی از آنان آغاز شد و تاسف برانگیزتر اینکه هنوز هم پوسترهای خود را به جدول، در و دیوار و علایم راهنمایی و رانندگی می‌چسبانند.

«علیرضا ملامحمدی‌زاده» روز گذشته، پنجشنبه نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا نصب پوستر غیر از محل‌های مشخص را بی قانونی دانسته بود اما گویا طرفداران و نصابان پوسترها در این خصوص توجیه نیستند یا در بدترین حالت نامزدها به این موضوع اهمیت نمی‌دهند و از نظر آنان هدف وسیله را توجیه می‌کند.

گویا طرفداران نامزدها و نصابان پوسترها توجیه نیستند یا اینکه از نظر مدعیان قانونگذاری، هدف وسیله را توجیه می‌کند

وی تاکید کرد که برای همه متخلفان پرونده قضایی تشکیل می‌شود تا از گسترش این نوع از تبلیغات افسار گسیخته طی روزهای آینده جلوگیری شود.

این در حالی است که امکان حضور یافتن در میان مردم و استفاده از فضای مجازی باتوجه به اقبال بیشتر مردم به این فضا وجود دارد و نامزدها در روزهای آینده می‌توانند راه را برای تبلیغات انتخاباتی با هزینه‌های کمتر مهیا کنند.

مردم نیز در این دوره از انتخابات امیدوار هستند که در سایه توجه بیشتر نامزدها به قوانین تبلیغاتی، زمینه برای رعایت قانون در جامعه بیش از پیش فراهم شود.

۶۸ نامزد انتخابات مجلس یازدهم برای کسب سه کرسی ارومیه در خانه ملت در حال رقابت هستند و روز گذشته ستاد تنها چند نفر از آنان با استقبال مناسب مواجه شد.

یکی دو نفر از نمایندگان اسبق و فعلی مجلس نیز در برخی از ستادهای انتخاباتی نامزدها در ارومیه حضور یافتند و به نفع آنان سخنرانی کردند.تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location