نتایج روز نخست مسابقات فوتبال امیدهای کشور در ارومیه


ارومیه- ایرنا- در نخستین روز رقابت‌های مرحله دوم لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور که از روز گذشته، پنج‌شنبه در ارومیه آغاز شد، 2 دیدار به سرانجام رسید.

تبليغ

در نخستین دیدار جدال تیم‌های فجرسپاسی شیراز و ماشین‌سازی تبریز به تساوی بدون گل رسید و در دومین دیدار تیم ۹۰ ارومیه با یک گل آلومینیوم اراک را از پیش رو برداشت؛ تک گل تیم امید ۹۰ ارومیه را سجاد طجرلو به ثمر رساند.

این مسابقات با حضور تیم‌های امید ملوان بندرانزلی، فجرسپاسی شیراز، ۹۰ ارومیه، آلومینیوم اراک و ماشین‌سازی تبریز در زمین چمن ورزشگاه تختی ارومیه برگزار می‌شود و در این مرحله هر تیم چهار دیدار برگزار خواهد کرد و در نهایت ۲ تیم به مرحله نهایی صعود می‌کند.

تیم فوتبال امید ۹۰ ارومیه پیشتر در فاصله ۲ هفته مانده تا پایان مسابقات مقدماتی جواز حضور در مرحله دوم را کسب کرده بود.

در مرحله مقدماتی تیم امید ۹۰ ارومیه به همراه کاسپین قزوین، عقاب مهر تبریز، علم و ادب تبریز، شهرداری اردبیل و ماشین‌سازی تبریز ۶ تیم حاضر در گروه یک این مسابقات بودند و ۹۰ ارومیه با ۱۴ امتیاز به عنوان تیم نخست و ماشین‌سازی تبریز با ۱۳ امتیاز دومین تیم راه‌یافته به دور دوم لقب گرفتند.

هدایت تیم فوتبال امید ۹۰ ارومیه را «اکبر چرم‌دوزی» و سرپرستی آن را «بهمن حسنی» بر عهده دارند.

رقابت‌های مرحله دوم لیگ دسته یک امیدهای کشور در قالب سه گروه ۵ تیمی در حال برگزاری است و از هر گروه ۲ تیم به مرحله نهایی صعود می‌کند.

در مرحله مقدماتی کاسپین قزوین، ۹۰ ارومیه، عقاب مهر تبریز، علم و ادب تبریز، شهرداری اردبیل، ماشین‌سازی تبریز، پرسپولیس قائم‌شهر، قارن ساری، استقلال نوین بجنورد، مقاومت ساری، پدیده شهر خودرو، ملوان بندر انزلی، بعثت کرمانشاه، سپاهان درود، اتاک گچساران، خیبر خرم‌آباد، آلومینیوم اراک، مهام پلیمر قم، فولاد یزد، سیمان لامرد، تیپ تکاوران بندرعباس، برق شیراز، گل‌گهر سیرجان، پرسپولیس شیراز، نفت آبادان، نفت امیدیه، کارگر بنه‌گز، پولاد اکسین ایذه، فولاد یاسوج و فجرسپاسی شیراز تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ دسته یک امیدهای کشور در گروه‌های پنج‌گانه بودند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ