خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !


خودروهای فوق العاده که تولید دیگر نمیشوند با خودروهایی همراه میشویم که با این که پر طرفدار و خوب بوده اند اما دیگر ساخت نمی شوند در ادامه می توانید با معرفی خودرو های فوق العاده ای که درسال 2020 ساخت نمیشود تالاب را دنبال نمایید . توقف ساخت درسال 2020 این خودروها , سخت‌گیری‌ها در خصوص آلاینده‌های زیست‌محیطی هر روزه بیشتر می شوند . علت آن درخواست...

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

خودروهای فوق العاده که تولید دیگر نمیشوند

با خودروهایی همراه میشویم که با این که پر طرفدار و خوب بوده اند اما دیگر ساخت نمی شوند در ادامه می توانید با معرفی خودرو های فوق العاده ای که درسال 2020 ساخت نمیشود تالاب را دنبال نمایید .

توقف ساخت درسال 2020 این خودروها , سخت‌گیری‌ها در خصوص آلاینده‌های زیست‌محیطی هر روزه بیشتر می شوند . علت آن درخواست گروه‌های حفاظت از محیط زیست است که هر سال و هرروز فشار بیشتری را بر مقامات شهری و دولتی وارد میکنند.

بنابر این با دقت به قوانین تصویب شده در دنیا و حفاظت بیشتر از سلامت و جان انسان‌ها، مرگ تعداد زیادی از خودروها برای ورود مدل‌هایی پیشرفته و سالم‌تر اجتناب‌ناپذیر بنظر میرسد.

به گزارش تالاب به نقل از “اتوگاید”، مرگ خودروها از ابتدای تاریخ با ورود مدل‌های بهتر رخ داده است. اما در بعضی موارد عواملی مثل فروش ضعیف، عدم استقبال مردم، تغییر نگرش کمپانی یا مسائل مرتبط با ساخت نیز در مرگ خودرو های خوب دخیل هستند.

خودرو های بی‌شماری درسال 2019 از خطوط ساخت حذف شدند. دراین فهرست برترین خودروهایی را انتخاب کردیم که می توان برای مرگ آن ها تاسف خورد و احتمالا درسال‌های آینده دلتنگشان میشویم.

دوج وایپر

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

به گزارش تالاب : یک خودروی 640 اسب‌بخاری با یک موتور 8.4 لیتری V10 در زیر کاپوت قطعا برای کسانس که ضعف قلبی دارند مناسب نیست. دوج درسال 2016 یک نسخه ACR رابا باله‌های عقب عرضه کرد و توانست رکورد های گوناگونی را مسابقات مختلف آمریکایی به دست آورد. با این وجود وایپر از تاریخ حذف می شود ودر سال آینده ساخت نمی شود.

شورلت SS

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

شورلت SS خودروی محبوبی نزد مشتریان قلمداد نمیشود. این ماشین از معدود سدان‌های V8 با قابلیت‌های حرکت چرخ‌های عقب است که با یک سامانه انتقال قدرت 6 سرعته دستی هماهنگ خواهد شد.

شورلت SS همینطور با طیف وسیعی از رنگ‌های جذاب و گزینه‌های جالب در فضای درونی و خارجی عرضه می شد. این اتومبیل نیز از سال آینده ساخت نخواهد شد.

موستانگ V6

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

بعضی اوقات ممکن است یک خودروی کوچک V6 با یک بدنه نه چندان جذاب عرضه ‌شود. براساس شواهد، یک موستانگ 3.7 لیتری Cyclone از نوع V6 به اندازه یک موتور 2.3 لیتری توربوشارژ اکوبوست خوب نیست.

به گزارش تالاب احتمالا موتورهای 5 لیتری “کایوت” V8 نیز از مدل 3.7 لیتری بهتر عمل می کنند. این موتورها نیازهای مشتریان را پوشش میدهند اما مدل V6 درسال 2018 ساخت نخواهد شد چرا که موفقیت فروش آن برای کارخانه اهمیت بیشتری دارد.

اسمارت فورتو بنزینی «در شمال کشور آمریکا»

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

دایلمر سریعا ساخت نسخه بنزینی خودرو های اسمارت فورتو خود در ایالات امریکا و کانادا را متوقف کرد. از سال 2018 به بعد تنها شاهد نسخه‌های الکتریکی این خودروی شهری در آمریکای شمالی خواهیم بود. گزینه الکتریکی همان چیزی است که پس از راندن فورتو در خصوص این ماشین دوست نداشتیم و رضایتمان را جلب نکرد.

نیسان جوک

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

توقف ساخت نیسان جوک در کشور آمریکا و باز کردن راهی برای ورود نیسان کیک به شدت عجیب بنظر می رسد. نیسان روگ و روگ اسپورت نیز در الویت‌های بعدی نیسان هستند. نیسان می تواند تعداد زیادی کراس‌اوور را در نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش، در جای خالی نیسان جوک قرار دهد.

هیوندایی آزرا

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

دست لوکس‌ساز هیوندایی یعنی جنسیس درسال 2017 توجهات بیشتری را نسبت به تعداد زیادی از محصولات هیوندایی در بازار کشور آمریکا بخود جلب کرد. بنابر این هیوندایی تصمیم به حذف آزرا گرفت.

سایت تالاب : فروش کند آزرا نیز بهانه دیگر به دست هیوندا داد تا توقف ساخت آن تسریع گردد. شایان ذکر است که ادامه ساخت نسل جدید و پیشرفته این اتومبیل برای بازار کره و بعضی از بازارها به شکلی محدود ادامه دارد اما تعداد زیادی از بازارها از داشتن این خودروی محبوب کره‌ای‌ها محرومند.

فولکس واگن توآرگ

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

این SUV سایز متوسط درسال جاری از چرخه ساخت حذف خواهد شد تا فولکس‌واگن به سهولت بتواند اطلس‌های جدید و تیگوان‌های بزرگ خودرا بفروشد. با وجد کراس‌اوور و SUV های جدیدتر فولکس‌‌واگن نیازی نیازی به حفظ توآرگ نمی بیند. تصمیمی که می توان آنرا منطقی خواند.

میتسوبیشی iMiev

خودروهایی خارجی که در سال 2020 تولید نخواهند شد !

ظاهراً کسی دلش برای این ماشین ی میتسوبیشی تنگ نخواهد شد. فضای داخلی ارزان، باتری‌های ضعیف و امکان طی مسافت 80 مایلی برای یکی از نخستین خودرو های پلاگین هیبرید که درسال 2011 به ایالات امریکا وارد شد، دیگر دل چسب نخواهد بود.

ماشین به طرز عجیبی کند است ودر 14.7 ثانیه به شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت میرسد. باید گفت در دوران معرفی درسال 2009 چشم‌گیر و تاثیربرانگیز ظاهر شد.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location