نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی مفقودی از سازمان سنجش


نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی مفقودی از سازمان سنجش

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور به بیان توضیحاتی درباره نحوه دریافت کد پرونده و شماره داوطلبی مفقوده شده داوطلبان آزمون‌های سراسری پرداخت.

نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی مفقودی از سازمان سنجش

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به بیان توضیحاتی درباره نحوه دریافت کد پرونده و شماره داوطلبی مفقوده شده داوطلبان آزمون‌های سراسری و آزمون‌های استخدامی که توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود، پرداخت.

توکلی گفت: داوطلبانی که به هر دلیلی کد پرونده شماره داوطلبی و یا هر یک از اطلاعات ثبت نامی خود را گم کرده اند به سامانه پاسخگویی سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنند و این اطلاعات را دریافت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور درباره بازه زمانی پاسخگویی به این افراد گفت: داوطلبان به صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنند و در فاصله زمانی خیلی کمی اطلاعات خود را دریافت کنند.

توکلی در پاسخ به این سوال که آیا این داوطلبان باید حداقل یک روز منتظر دریافت جواب باشند؟ گفت: خیر بازه زمانی جواب دهی سیستم پاسخگویی سازمان سنجش بسیار کمتر از یک روز است.

نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی مفقودی از سازمان سنجش

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: این سامانه همیشه فعال است و مختص روز‌های منتهی به برگزاری آزمون‌ها نیست و داوطلبان هر زمان که بخواهند می‌توانند به این سامانه پاسخگویی مراجعه کنند.

مراحل دریافت اطلاعات ثبت نامی از سایت سازمان سنجش

مرحله اول برای دریافت اطلاعات ثبت نامی داوطلبان مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org می‌شوید.

پس از ورود به سایت سنجش در بالا سمت چپ سایت بروی لینک (ورود به سیستم پاسخگویی) کلیک کنید.

مرحله دوم عضویت در سامانه پاسخگویی سایت سنجش و آموزش کشور است.

بیشتر بخوانید: امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام در کنکور سراسری ۹۹

پس از ورود به سامانه پاسخگویی سازمان سنجش در صورت عضو نبودن بایستی ابتدا با اطلاعات معتبر در سیستم عضو شوید و سپس از بخش ورود به سیستم پاسخگویی با اطلاعات و گذر واژه مخصوص می‌توانید درخواست خود را در مورد دریافت شماره پرونده و دواطلبی به صورت سوال با ارائه مشخصات در فرم مخصوص ارسال کنید.

در صورتی که در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون یا اعلام نتایج آزمون‌ها به شماره پرونده، شماره داوطلبی، شماره سریال ثبت نام دسترسی ندارید یا آنها را فراموش کرده اید، پس از عضویت و ورود به سیستم، در زمان ارسال درخواست جدید، ابتدا آزمون و سال مربوطه را انتخاب کنید، سپس درخواست با عنوان «دریافت شماره پرونده یا داوطلبی» را ارسال کنید تا فرم مربوطه برای شما نمایش داده شود.

نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی مفقودی از سازمان سنجش

در این فرم در صورت صحت و مطابقت مشخصات فردی ثبت شده در سامانه پاسخگویی با اطلاعات مندرج در پایگاه داده آزمون، بلافاصله، شماره پرونده، شماره داوطلبی و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام می‌شود.

طبق توضیحات داده شده به راحتی می‌تونید شماره داوطلبی و شماره پرونده رو برای مشاهده نتایج بدست آورید.

انتهای پیام/تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه علمی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location