تمدید مهلت ثبت نام کنکور 99


تمدید مهلت ثبت نام کنکور 99
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۹ خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار‌کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته های با آزمون دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی و پردیس های خودگردان دانشگاه پیام نور، موسسات آموزشی غیرانتفاعی و غیردولتی و همینطور رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تا روز یک شنبه، ۲۷ بهمن ماه تمدید شد.

او تأکید کرد: دفترچه راهنما و اطلاعیه تکمیلی در مورد ثبت نام رشته های با آزمون دانشگاه ها برای سال ۱۳۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسی است.

توکلی افزود: گزینش دانشجو در رشته های با آزمون کنکور سراسری ۹۹ طبق نمره کنکور و سوابق تحصیل (معدل دیپلم)، صورت خواهد گرفت و داوطلبانی که دارای دو مدرک دیپلم هستند، نیز میتوانند طبق شرایط اعلام شده در دفترچه اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: اخذ دیپلم نظام آموزشی جدید ۳- ۳- ۶، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی، دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که تا ۳۱ شهریور ماه ۹۹ اخذ شده باشد، از مدارک موردنیاز برای ثبت نام است.

او متذکر شد: کارت ورود به جلسه رشته های با آزمون کنکور از ۹ تیرماه سال ۹۹ بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد و داوطلبان تا ۱۱ تیرماه مهلت دارند نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام کنند.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location