نفرات برتر مسابقات جانبازان و معلولان خراسان شمالی مشخص شدند


نفرات برتر مسابقات جانبازان و معلولان خراسان شمالی مشخص شدند

بجنورد- ایرنا- مسابقات استانی جانبازان و معلولان خراسان شمالی، جام دهه فجر و یادبود سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، پنجشنبه‌شب با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

رییس هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات با حضور بیش از ۱۵۰ ورزشکار در رشته های دارت، فوتبال روی میز، ویلچررانی و پرتاب پنالتی بسکتبال در محل سالن ایثار ورزشگاه تختی بجنورد برگزار شد.
برات ایمنی افزود: در پایان این مسابقات در بخش بانوان در رشته ویلچررانی، پروانه محمدپور، خدیجه ایزانلو و فاطمه رهنورد، در دارت آسیه کمالی، خدیجه ایزانلو و منیره مفید بجنوردی، در فوتبال روی میز آسیه لنگری، خدیجه ایزانلو، اعظم کاوانلویی و منیره مفید بجنوردی، آسیه کمالی و رقیه حاتمی و در پرتاب حلقه آسیه لنگری، خدیجه ایزانلو و فاطمه رهنورد عناوین برتر را کسب کردند.
وی خاطرنشان کرد: در رشته فوتبال دستی مردان نیز سلطان رضا ایزانلو و هادی امانی، اللهیار ثناییان، حمیدرضا طیبی مقدم و رضا بهمنی مقدم، در ویلچررانی مجید رستمی، رحمان ارژنگ و سلطان رضا ایزانلو، در پرتاب پنالتی بسکتبال نقی رحمانی، اللهیار ثناییان، حافظ یزدانی و در رشته دارت نقی رحمانی، آرمین رحمانی و سلطان رضا ایزانلو مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
ایمنی اظهار داشت: نفرات برتر مسابقات دارت و فوتبال روی میز انتخابی تیم استان اسفندماه به مسابقات کشوری این رشته ها اعزام خواهند شد.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه خراسان شمالی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location