اگر اروپا از ظرفیت برجام استفاده نکند، حد و سطح تولید موشک برداشته خواهد شد


اگر اروپا از ظرفیت برجام استفاده نکند، حد و سطح تولید موشک برداشته خواهد شد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر اروپایی ها از ظرفیت های برجام استفاده نکنند مجبور به صحبت کردن با نظامیان ایران خواهند شد.

حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به ادامه کاهش گام های تعهدات هسته ای، اظهار داشت: اگر ارو پایی ها بخواهند سیاست خشن ترامپ را ادامه دهند قطعا روزی مجبور به صحبت کردن با نظامیان ما خواهند شد.

وی با بیان اینکه حمله به پایگاه نظامی عین الاسد تحقیر آمیز ترین چالش یک رئیس جمهور بعد از یک جنگ سرد بود، افزود: اگر اروپایی ها ظرفیت های دیپلماسی را از بین ببرند مجبور به صحبت کردن با نظامیان ایران خواهند بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی گفت: حتما به یاد دارند در سال 2001 میلادی زمان لشکرکشی آمریکا به منطقه جمهوری اسلامی ایران برای کمک به ثبات در منطقه پروژه شهاب 4 را به تعلیق درآورد.

فلاحت پیشه افزود: اگر اروپایی ها به خون ایرانیان تشنه هستند و حتی حاضر به باز کردن راهی برای ورود دارو به کشورمان نیستند، پس شایسته انجام هرگونه سازو کار امنیتی نیستند.

وی با بیان اینکه در گام پنجم حد و سطح تولید هسته ای ایران برداشته شد، تصریح کرد: بنابر این اگر اروپاییان از ظرفیت های برجام استفاده نکنند مجبور به صحبت کردن با نظامیان ایران در مورد طرح هایی از جمله برداشتن حد و سطح تولید موشک های ایرانی خواهند شد.تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ