دستگیری کلاهبردار فروش اینترنتی لوازم خانگی در خمینی شهر


دستگیری کلاهبردار فروش اینترنتی لوازم خانگی در خمینی شهر

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری کلاهبردار فروش اینترنتی لوازم خانگی در خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ علی جعفری نژاد گفت: فردی که با انتشار آگهی فروش لوازم خانگی در یکی از سایت های تبلیغاتی بیش از 15 میلیون ریال از یک شهروند کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد شاکی در یکی از سایت های تبلیغاتی یک آگهی در زمینه فروش لوازم خانگی راه مشاهده کرده و با فرد فروشنده تماس برقرار می کند که فروشنده نیز از او می خواهد تا مبلغ 15 میلیون ریال به حسابش واریز نماید.

وی با بیان اینکه فردشاکی نیز فریب خورده و مبلغ درخواستی را بدون دریافت هیچ گونه مدرک و نشانی به حساب آن فرد شیاد واریز می کند بیان داشت: ماموران پلیس فتا با بررسی های تخصصی در فضای مجازی سرانجام هویت متهم را به دست آورده و در یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان به مردم توصیه کرد: قبل از خرید اینترنتی و واریز وجه به حساب فروشنده باید اطلاعات کافی از سایت مورد نظر،شخص فروشنده و جنس خریداری شده بدست آورند و تا زمانی که آن جنس را مشاهده و از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل نکرده اند از پرداخت وجه خودداری نمایند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ