واکنش ریاض به حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عراق


واکنش ریاض به حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عراق

به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، کابینه سعودی در جلسه امروز خود به ریاست ملک سلمان به حمله موشکی ایران به پایگاه‌ آمریکایی در عراق واکنش نشان داد. کابینه سعودی مدعی شد: حملات ایران و نقض حاکمیت عراق با هدف قرار دادن دو پایگاه نظامی عراقی که در آن نیروهای ائتلاف بین المللی برای جنگ با داعش هستند، محکوم است. عربستان در کنار عراق است تا...

واکنش ریاض به حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عراق
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، کابینه سعودی در جلسه امروز خود به ریاست ملک سلمان به حمله موشکی ایران به پایگاه‌ آمریکایی در عراق واکنش نشان داد.

کابینه سعودی مدعی شد: حملات ایران و نقض حاکمیت عراق با هدف قرار دادن دو پایگاه نظامی عراقی که در آن نیروهای ائتلاف بین المللی برای جنگ با داعش هستند، محکوم است. عربستان در کنار عراق است تا تهدیدات امنیتی را پشت سر بگذارد و ثبات و وابستگی عربی آن برقرار شود.

در این جلسه ادعا شد: عربستان از جامعه جهانی می‌خواهد که ایران را وادار به پایبندی به حاکمیت کشورهای خاورمیانه و احترام به قوانین و معاهدات بین المللی و دست برداشتن از بی ثبات کردن منطقه، کند.

کابینه سعودی همچنین از آنچه تلاش‌های سعودی برای مقابله با فساد خواند، دم زد و اینکه ریاض به معیارها و خواسته‌های جهانی در مبارزه با فساد و پولشویی در سطح منطقه و بین المللی پایبند است.

همچنین ریاض انفجار مسجدی در جنوب غرب پاکستان را محکوم کرد.

انتهای پیام/

تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ