ماجرای تسبیحی که شهید سلیمانی هدید داد +عکس


فرزند دبیر کل سابق حزب الله لبنان گفت: در دیداری که با سردار سلیمانی داشتم، تسبیحی به من هدیه داد به شرط این که هر روز هزار صلوات با این تسبیح انجام دهم و اگر ایشان شهید شد، این تسبیح به همراه ایشان دفن شود.

صراط:

بتول سادات موسوی فرزند دبیر کل سابق حزب الله لبناندر مراسم بزرگداشت سپهبد سلیمانی که در جامعه الزهرا(س) برگزار شد، اظهار داشت: سردار شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس، امت اسلامی و ایران و عراق را با هم متحد کردند، خون ایشان برکت بسیاری دارد که در آینده هم شاهد برکات بیشتر آن خواهیم بود.

وی افزود: شهید سردار سلیمانی، مکان‌های مقدس را حفظ و داعش را از سوریه و عراق بیرون کرد، ایشان رابطه عمیقی با ائمه اطهار علیهم‌السلام و حضرت زینب(س)داشتند.

ماجرای تسبیحی که شهید سلیمانی هدید داد +عکس

فرزند دبیر کل سابق حزب الله لبنان ادامه داد: در دیداری که با سردار سلیمانی داشتم، تسبیحی به من هدیه داد به شرط این که هر روز هزار صلوات با این تسبیح انجام دهم و اگر ایشان شهید شد، این تسبیح به همراه ایشان دفن شود.

دختر شهید سیدعباس موسوی بیان کرد: شهید سردار سلیمانی طالب شهادت بود و همواره منتظر بود که خداوند عنایت کند و ایشان به فیض شهادت نائل شود، این شهید گرانقدر به شهدا و خانواده شهدا ارادت ویژه ای داشت و با وجود اینکه وقت نداشت و همواره در میدان‌های جهاد بود ولی چند بار به دیدار خانواده ما آمد.

وی گفت: توجه و محبتی که سردار سلیمانی نسبت به شهادت، شهدا، خانواده‌های شهدا و مردم داشتند، تجلی عطف و محبت الهی است؛ ایشان هنگامی که به لبنان می‌آمدند اصرار داشتند همه ما در خانه ای جمع شویم و می‌خواستند همه ما را ببینند که این امر نشانه علاقه ایشان به خانواده شهدا بود.

فرزند دبیر کل سابق حزب الله لبنان با بیان اینکه شهدای ما بزرگان تاریخ اسلام هستند، افزود: پدرم در دعاهای خود از خداوند می‌خواست «پروردگارم از تو می‌‏خواهم که شهادت را روزی ‏ام کنی، شهادتی پاک‌‏کننده که من آن را به عنوان کفاره گناهانم انتخاب کرده‌ام، شهادتی کم‌نظیر که در آن جسدم پاره ‏پاره شود و هر عضوی از اعضای بدنم که با آن معصیت تو را کرده‏‌ام، به جزا و عقوبتی که سزاوار آن است برسد، پس از آن ای پروردگار من، مرا در جوار خود و در جوار اولیائت ساکن گردانی» و خداوند نیز دعای ایشان را مستجاب کرد.

دختر شهید سیدعباس موسوی گفت: شهید سیدعباس، شهیده ام یاسر، شهید حاج قاسم سلیمانی و همه شهدای سرزمین‌های اسلامی به سبب دوست داشتن اهل بیت علیهم‌السلام با هم متحد هستند و همواره پدرم می‌گفت کسی به فیض شهادت نائل می‌شود که استحقاق داشته باشد.

فرزند دبیر کل سابق حزب الله لبنان خاطرنشان کرد: به فرموده خداوند متعال، شهدا زنده هستند که امید است همانطور که شهدا از اهل بیت علیهم‌السلام الگو گرفتند، ما هم از ایشان و از اهل بیت علیهم‌السلام الگو بگیریم و زندگی ما به شهادت ختم شود و خداوند شفاعت آنان را در آخرت نصیب ما کند.تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ