عناوین روزهای دهه فجر سال 1398 اعلام شد


عناوین روزهای دهه فجر سال 1398 اعلام شد

شهرکرد- ایرنا- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور شعار محوری سال و عناوین روزهای دهه مبارک فجر امسال کشور تشریح کرد و گفت : در طلیعه فجر امسال یاد و خاطره شهید سردار قاسم سلیمانی مورد توجه قرار گرفته است.

نصرالله لطفی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران، شعار محوری ایام‌الله ۲۲ بهمن ماه امسال و چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی را با عنون" انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایت مداری، جهاد و مقاومت " اعلام کرد و اظهار داشت: تمثال شهید سپهبد قاسم سلیمانی در بین راهپیمایان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن توزیع خواهد بود.

وی اظهار داشت: ۱۲ بهمن ماه همزمان با سالروز ورود حضرت امام (ره)روز ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام،۱۳ بهمن ماه تفکر دینی ، فرهنگ و هنر انقلابی و تمدن نوین اسلامی ،۱۴ بهمن ماه جوان انقلابی، جهاد علمی، امید آفرینی و ۱۵ بهمن‌ماه ،مدیریت جهادی ، اقتصادمقاومتی، رونق تولید نامگذاری شده است.

به گفته وی، ۱۶ بهمن ماه با عنوان سبک زندگی ایرانی اسلامی، اعتلای منزلت زن و تحکیم خانواده، ۱۷ بهمن ماه با عنوان معنویت، ایثار و شهادت، ۱۸ بهمن ماه روز قرآن و عترت ، وحدت اسلامی ، آمادگی بیشتر برای طلوع خورشید ولایت عظما، ۱۹ بهمن ماه امنیت پایدار، بازدارندگی، پاسدارای از انقلاب اسلامی و ۲۰ بهمن ماه روز مردم سالاری دینی، عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد است.

به گفته وی، ۲۱بهمن ماه روز جهاد ، مقاومت و استکبارستیزی و ۲۲بهمن ماه نیز حماسه حضور، عظمت ملت و تکریم سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شده است.

وی، همچنین با اشاره به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی توسط امریکای جنایتکار تصریح کرد: این حرکت تروریستی از سوی آمریکایی‌ها، نشان از عصبانیت استکبار از گسترش و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی در منطقه و جهان اسلام است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی و درایت رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی، بیش از ۴۰ هزار مستشار آمریکایی از کشور اخراج شد و با تکیه بر توان داخلی امروز موشکی ایران، مواضع استکبار را در هم کوبید و موجب حیرت جهان شود.

لطفی تاکید کرد: امت اسلامی در ایام الله ۲۲ بهمن ماه جواب دندان‌شکنی به استعمار سلطه‌گر انگلیس نیز خواهند داد.

به گزارش ایرنا نصرالله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به منظور شرکت در آیین تکریم و معارفه رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری به این استان سفر کرده بود.

در این آیین سرهنگ موسی انصاری به عنوان رییس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان معرفی و از زحمات ۱۲ ساله علی گرجی تجلیل شد.تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ