استقبال از یک نمایش دینی در شهریار/ فروش بلیط به نفع سیل‌زدگان


استقبال از یک نمایش دینی در شهریار/ فروش بلیط به نفع سیل‌زدگان

گروه هنر ــ «شما باید بهار خانم باشید!» نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی شهریار ناصرآبادی که در سالن نمایش فرهنگسرای غدیر شهریار با استقبال مردم مواجه شده است.

استقبال از یک نمایش دینی در شهریار/ فروش بلیط به نفع سیل‌زدگان

به گزارش ایکنا، «شما باید بهار خانم باشید!» عنوان نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی شهریار ناصرآبادی از ۲۰ دی‌ماه در سالن نمایش فرهنگسرای غدیر شهریار به روی صحنه رفته است و بعد از سه روز اجرا با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شده است. این نمایش قرار است در صورت استقبال خوب، برای مدت بیشتری روی صحنه باشد.
در این نمایش حسن اسدی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر به همراه شهریار ناصر آبادی، فاطیماغفوری، سارا حدادی، هلنا بلبلی، نیما رهگذر، سیدعلی حسینی و پوریا تنهایی به ایفای نقش می‌پردازد.
بنا به این گزارش، این نمایش ملودارمی اجتماعی است که به ضرورت حفاظت از خانواده به عنوان اساسی‌ترین رکن جامعه تاکید ویژه دارد این اثر نمایشی رفتار‌ها و کنش‌های ناهنجار امروزِ جامعه را در قالبِ معمایی پلیسی، واکاویی می‌کند. این کار سعی دارد در قصه‌ای که روایت می‌کند سبک زندگی ایرانی - اسلامی را بیان کند. عوامل این اثر نمایشی در اقدامی خیرخواهانه تمامی عواید حاصل از فروش شنبه شبِ (28 دی‌ماه) را به آسیب دیدگان سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان اختصاص خواهند داد.

از دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیاران کارگردان: هادی رنگین کمان، مهدی عبدالملکی، فاروق ناصر آبادی، کارن ناصرآبادی/ منشی صحنه: مریم جوینی/ طراح لباس: فرنیا احمدوند/ طراح صحنه: شهریار ناصرآبادی/ طراح و اجرای گریم: سعید کیانی/ عکاس: هادی صمدی/ طراح بنر: علی‌رضا بابایی/ طراح پوستر و عکاس: رقیه عطااللهی/ مجری نور: مجتبی قدیری/ موسیقی: امیر دهقان پور، فاروق ناصرآبادی/ طراح و سرپرست گروه حرکت: سهراب فلاح/ گروه حرکت: امیرحسین نیلقاز، جواد اینانلو، یاسین محمدی، امیر حسین حدادی، یاسر وکیلی.
این نمایش کاری از گروه افسانه‌هاست که تا ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸ در فرهنگسرای الغدیر، شهریار همه روزه به ساعت ساعت ۱۸ به روی صحنه می‌رود.
انتهای پیام


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!