اغلب واحدهای سکونتگاه‌های غیررسمی مشکل دارند


اغلب واحدهای سکونتگاه‌های غیررسمی مشکل دارند

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه اغلب واحدهای سکونتگاه‌های غیررسمی مشکل دارند، گفت: بیشتر این محلات روی گسل و شیب واقع شده اند و بر این اساس شورای شهر عزم خود را جزم کرده تا با کمک کلیه دستگاه های اجرایی از جمله استانداری، مسکن و شهرسازی، شهرداری و سازمان های دیگر، حمایت هایی در قالب تخصیص بودجه و کمک به مسایل فرهنگی را در رابطه با...

سونیا اندیش در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: حاشیه نشینی یکی از مسائل و مشکلات عمده شهر تبریز است که باعث مواردی اعم از ساخت و ساز غیرمجاز، مشکلات فرهنگی اجتماعی و ایجاد سکونتگاه‌های بدون استحکام شده است.

وی ادامه داد: حاشیه نشینی معضلی است که هم اکنون در تبریز وجود دارد و مردم این مناطق حق دارند که از یک سکونتگاه مناسب برخوردار باشند.

وی افزود: شورای شهر تبریز به دنبال این است که تا پایان دوره پنجم، تعدادی طرح در رابطه با تغییر محل سکونتگاه به صورت پایلوت اجرا شود و البته ادامه‌دار هم باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، اندیش گفت: با جابجایی حاشیه نشینان و تخلیه مساکن فعلی، احتمالاً برای تبدیل این فضاها به فضای سبز برنامه ریزی می‌شود و از طرفی سکونتگاه های این عزیزان از نظر اعتبار و استحکام بهتر می شود تا آنها بتوانند از خدمات شهری استفاده مطلوبی داشته باشند.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!