اعلام جزئیات مراسم تشییع و ترحیم آیت‌الله رسولی محلاتی


اعلام جزئیات مراسم تشییع و ترحیم آیت‌الله رسولی محلاتی

خانواده مرحوم آیت‌الله رسولی محلاتی جزئیات مراسم تشییع، تدفین و ترحیم را اعلام کردند.

خبرگزاری شبستان، گروه قرآن و معارف: در پی درگذشت آیت الله سیدهاشم رسولی محلاتی،‌ خانواده وی جزئیات مراسم تشییع، تدفین و ترحیم آن عالم جلیل القدر را اعلام کردند.

متن این اعلامیه به شرح ذیل است:

انّا لله و انّا الیه راجعون

عالم پارسا و پاکدامن حضرت آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی در شب جمعه و روز شهادت مادر خود حضرت صدیقه زهرا سلام الله علیها به لقاء الله پیوست.

رحلت این مرد خدا و دانشمند فرزانه را به استحضار علمای اعلام، استادان بزرگوار، دانشجویان عزیز، عموم علاقمندان و مردم شریف ایران می‌رسانیم. او که عمری را با راستی و درستی در همراهی با امام راحل عظیم‌الشأن (ره) و مقام معظم رهبری دام ظله گذراند، مورّخی متبحر، مفسّری توانا و محدّثی خبیر بود. او از خود ترجمه قران مجید و آثار گرانبهایی در قالب بیش از ۱۰۰ جلد کتاب تالیفی، تصحیحی و ترجمه در حوزه‌ی تاریخ، تفسیر و سایر کتابهای مرجع حدیثی به یادگار گذاشت.مراسم تشییع پیکر پاک آن عالم فرزانه در تهران، از مسجد فرشته، واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید فیاضی، روز یک‌شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۲، راس ساعت ۸:۳۰ می‌باشد.هم‌چنین مراسم تشییع و تدفین ایشان در قم، در همان روز، از مسجد امام حسن عسکری (ع)، راس ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر خواهد بود.مراسم ترحیم: در مسجد فرشته، واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید فیاضی، روز سه شنبه، مورخ 24/10/1398، ساعت 3 الی 4.5 بعد از ظهر می‌باشد.

مراسم شب هفت آن مرحوم در همان مسجد فرشته به آدرس پیش‌گفته، روز جمعه مورخ ۹۸۱۰/۲۴، ساعت ۴ الی ۴:۳۰ بعد از ظهر برگزار می‌شود.

پایان پیام/248


تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ