اقدام غیراخلاقی راننده زن در پارکینگ خودرو!


اقدام غیراخلاقی راننده زن در پارکینگ خودرو!

اقدام غیراخلاقی راننده زن چینی برای خارج کردن خودروی خود ار پارکینگ به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

اقدام غیراخلاقی راننده زن در پارکینگ خودرو!به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام غیراخلاقی یک راننده زن چینی را در یکی از پارکینگ‌های عمومی این کشور به تصویر می‌کشد. این زن که قصد خارج کردن خودروی خود از محل پارک شده را داشت با وارد کردن خسارت به یک خودروی دیگر از پارکینگ خارج شد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته پارکینگ تهیه شده است اقدام غیراخلاقی "یانگ" را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو این زن در تلاش برای خارج کردن خودروی خود از محلی که آن را پارک کرده است نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که یانگ بیش از ده‌ها بار به عقب و جلو حرکت کرده و در هر حرکت رو به جلو یک ضربه به خودروی پارک شده در مقابل خودروی خود وارد می‌کند.

این ویدئو نشان می‌دهد که یانگ مجموعا ۱۱ بار با خودروی شاسی بلند خود به خودرویی که در مقابل محل پارک او پارک بوده وارد می‌کند. پس از هر بار ضربه‌ای که این زن با خودروی خود به خودروی مقابل وارد می‌کند، این خودرو مقداری به جلو حرکت کرده و سرانجام یانگ موفق به خروج از پارکینگ می‌شود.

پس از اعلام شکایت راننده خودروی آسیب دیده از صاحب پارکینگ و بررسی دوربین مدار بسته یانگ مجبور شد خود را به پلیس معرفی کند. او به پلیس گفت که حدود ۱۰ دقیقه منتظر صاحب خودرو ماند، اما به دلیل نداشتن وقت مجبور به این کار شد. پلیس ضمن اشاره به غیرقانونی بودن پارک خودرو‌ها در لاین وسط پارکینگ به یانگ اعلام کرد که با اتهاماتی روبرو است.

گفتنی است؛ در این حادثه که شنبه شب و در یکی از پارکینگ‌های منطقه "ژیجیانگ" چین رخ داد یانگ با اتهاماتی روبرو است که باید در دادگاه مورد محاکمه قرار گیرد.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!