سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشتند؟


سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشتند؟

سهامداران شرکت‌های ماشین‌سازی اراک، فولاد مبارکه اصفهان و بیسکویت گرجی امروز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 16هزار و 388واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 8میلیارد و 275میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 3930میلیارد تومان در 520هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ماشین‌سازی اراک، فولاد مبارکه اصفهان و بیسکویت گرجی امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌ سیمان فارس، صنایع کاغذسازی کاوه و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1949میلیون ورقه به‌ارزش 1295میلیارد تومان در 247هزار نوبت، آیفکس 151واحد رشد کرد و در ارتفاع 5045واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، قند شیروان قوچان و بجنورد و تولید نیروی برق دماوند بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

انتهای پیام/تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ