پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

کاتب: مجلس در رأس نظام نیست، در رأس امور است


کاتب: مجلس در رأس نظام نیست، در رأس امور است

رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس با بیان اینکه جایگاه رهبری در رأس نظام جمهوری اسلامی قرار دارد، گفت: طبق قانون اساسی، رهبری وظیفه هماهنگی سران قوا را برعهده دارد و مجلس نیز به عنوان رأس امور صرفا به ریل‌گذاری در حوزه نظارت و قانونگذاری می‌پردازد.

تبليغ
به گزارش افکارنیوز،

غلامرضا کاتب با تأکید بر اینکه مجلس همواره در «رأس امور» قرار دارد، به تفسیر این بیان امام(ره) پرداخت و گفت: نگاه امام(ره) و مقام معظم رهبری همواره حفاظت و صیانت از قانون بوده است که در این زمینه از مجلس به عنوان رکنی از نظام یاد می کنند که در رأس امور است.

اخبار سیاسی- نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه امام(ره) همواره بر این تأکید داشتند که مجلس به عنوان سیاستگذار و ریل گذاری نظام باید در رأس امور قرار گیرد، عنوان کرد: اگر بخواهیم مجلس همواره در رأس امور بوده و اقتدار آن حفظ شود، باید صرفا در راستای منافع ملی و مردم بیاندیشد و به حواشی نپردازد.

مجلس به عنوان عصاره ملت از ارکان نظام است

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی در جهت پیشرفت و توسعه خود اتکایی به کشورهای دیگر ندارد لذا باید ساختار داخلی خود را تقویت کنیم تا به نتیجه برسیم که مجلس به عنوان رکنی از نظام است که در رأس امور بوده و عصاره ملت نیز به شمار می رود.

رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه قانون اساسی، هماهنگی سران سه قوه را بر عهده رهبری قرار داده و ایشان در رأس نظام هستند، خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی در رأس نظام نیست بلکه در رأس امور است تا در حوزه نظارت و قانونگذاری و در چارچوب سیاست های کلی ابلاغی از سوی رهبر انقلاب ریل گذاری صورت دهد و این موضوع نیز صرفا طبق قانون اساسی است که با آن میثاق بسته ایم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ