کسب دو تساوی در لیگ برتر فوتسال گیلان


کسب دو تساوی در لیگ برتر فوتسال گیلان

رشت - ایرنا - رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان با برگزاری هفته دوم و کسب دو نتیجه مساوی پیگیری شد.

در جریان این رقابت ها ، تیم های فوتسال دخانیات رشت و فرهنگ کوثر آستارا به نتیجه مساوی دست یافتند و دیدار تیم های پارگوم تالش و لاهیگ لاهیجان نیز مساوی شد تا هفته دوم این رقابت ها با کسب دو نتیجه مساوی آغاز شود .

در بازی های انجام شده ، تیم های فوتسال دخانیات رشت و فرهنگ کوثر آستارا رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت دو تیم به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند تا هر تیم پس از پیروزی در هفته اول، با کسب نتیجه مساوی هفته دوم را به اتمام برسانند.

تیم های فوتسال دخانیات رشت و فرهنگ کوثر آستارا که در هفته اول این رقابت ها برابر حریفان خود پیروز و به ترتیب در رتبه های اول و دوم جدول رده بندی قرار داشتند، در دیدار برابر هم به نتیجه تساوی رضایت دادند تا بازی صدرنشینان با کسب نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد.

اما در دیگر بازی برگزار شده از هفته دوم رقابت های فوتسال لیگ برتر بزرگسالان گیلان ، تیم های پارگوم تالش و لاهیگ لاهیجان به مصاف هم رفتند که این دیدار نیز در پایان با نتیجه مساوی پرگل سه بر سه خاتمه یافت.

تیم فوتسال پارگوم تالش که هفته اول این مسابقات را با پیروزی به اتمام رسانده بود، در هفته دوم نتوانست این پیروزی را تکرار و برایر حریف خود متوقف شد تا تیم لاهیگ لاهیجان که در هفته اول شکست را تجربه کرده بود، در هفته دودم به یک تساوی دست یابد.

همچنین قرار بود تیم های فوتسال هیات فوتبال فومن و کیامیدان لاهیجان دیگر بازی هفته دوم رقابت های فوتسال لیگ برتر بزگرسالان گیلان را برگزار کنند که این دیدار به زمان دیگری موکول شد.

در جدول رده بندی این رقابت ها، تیم های فوتسال دخانیات رشت ، پارگوم تالش و فرهنگ کوثر آستارا با انجام دو بازی و کسب چهار امتیاز و به دلیل تفاضل گل ، به ترتیب در مکان های اول تا سوم جدول رده بندی شش تیمی این مسابقات قرار دارند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ