پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

فشار سیاسی تأثیری بر روند فعالیت فرمانداری در انتخابات ندارد


فشار سیاسی تأثیری بر روند فعالیت فرمانداری در انتخابات ندارد

فرماندار اردستان گفت: فشارهای گروه‌ و جریان‌های سیاسی هیچ‌گونه تأثیری بر روند فعالیت فرمانداری در انتخابات اسفندماه ندارد.

تبليغ

حمیدرضا تأملی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: فرایند انتخابات از صبح روز دهم آذر با صدور دستور وزیر کشور در سراسر کشور و در مجموعه فرمانداری اردستان که حوزه انتخابیه شهرستان را تشکیل می‌دهد آغاز شد.

وی افزود: همزمان با شروع ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بحث معرفی معتمدین برای تشکیل هیئت‌های اجرایی بود که با هماهنگی‌هایی که انجام شد در حوزه انتخابیه اصلی شهر اردستان و دو حوزه انتخابیه فرعی زواره و مهاباد فهرست ۳۰ نفر از معتمدان مشخص و به هیئت‌های نظارت شورای نگهبان معرفی شد.

فرماندار اردستان با بیان اینکه سعی کردیم افراد معتمد را به نوعی انتخاب کنیم که شروط مندرج در انتخابات را داشته باشند، گفت: این افراد برابر قانون باید بومی و یا دارای سه سال سکونت در منطقه و التزام به نظام اسلامی را داشته باشند. سعی کردیم این افراد از همه جناح‌های سیاسی در این لیست حضور داشته باشند.

تأملی خاطرنشان کرد: تا پایان روز دوم تعداد ۴ نفر از داوطلبان انتخابات جهت فرایند ثبت نام اقدام کردند که هر چهار نفر داوطلب ثبت نام شده مرد هستند.

وی در خصوص فشارهای جناح‌های سیاسی در انتخابات امسال گفت: به هر حال مجموعه وزارت کشور در این خصوص در فشار همه گروه‌های سیاسی است و فرمانداری اردستان هم از این موضوع استثنا نیست.

فرماندار اردستان با بیان اینکه فشارهای گروه‌ و جریان‌های سیاسی هیچ‌گونه تأثیری بر روند فعالیت فرمانداری در انتخابات اسفندماه ندارد، تصریح کرد: فعالیت گروه‌های سیاسی برای مشارکت در برگزاری انتخابات زمینه‌ساز حضور حداکثری در انتخابات اسفندماه می‌شود.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ