پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

ستاره بارسا در بایرن ماندگار می شود؟!


کوتینیو که این فصل به صورت قرضی از بارسا در بایرن مونیخ بازی می‌کند به شدت خواهان دائمی شدن در این تیم است ولی مبلغ بالای درخواستی بارسا برای او مدیران بایرن را هنوز متقاعد نکرده است. نوشته ستاره بارسا در بایرن ماندگار می شود؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

ستاره بارسا در بایرن ماندگار می شود؟!

کوتینیو در بایرن مونیخ دائمی می‌شود؟
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۲

کوتینیو که این فصل به صورت قرضی از بارسا در بایرن مونیخ بازی می‌کند به شدت خواهان دائمی شدن در این تیم است ولی مبلغ بالای درخواستی بارسا برای او مدیران بایرن را هنوز متقاعد نکرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی که از ابتدای فصل جاری به صورت قرضی از بارسلونا به بایرن مونیخ منتقل شده تمایل زیادی به ماندگار شدن در این تیم آلمانی دارد و می‌خواهد قراردادش با بایرن دائمی شود.

کوتینیو که بعد از انتقال به بارسلونا از لیورپول در این تیم روزهای دشواری را پشت سر گذاشت و نتوانست انتظارها را از خود برآورده کند از زمان انتقال قرضی به بایرن در این تیم روزهای خوبی را پشت سر گذاشته است. کوتینیو در بوندس‌لیگا و چمپیونزلیگ تا اینجا سه گل برای بایرن به ثمر رسانده و با اینکه بایرن در شروع فصل جاری وضعیت بغرنجی را در بوندس‌لیگا تجربه کرده ولی او یکی از بازیکنان خوب این تیم بوده است.

بایرن بر اساس قرارداد قرضی‌ای که با بارسلونا امضا کرده از این گزینه برخوردار است که در پایان فصل جاری کوتینیو را با پرداخت ۱۲۰ میلیون یورو به صورت دائمی به خدمت بگیرد.

کوتینیو در یک مصاحبه در این باره گفت:

” من اینجا خیلی راحتم. برنامه‌ام این است که امسال را اینجا باشم و روی عملکرد خوب در بایرن تمرکز داشته باشم. اگر همه چیز خوب پیش برود خیلی دوست دارم در بایرن بمانم”.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ