عکس ؛ آخرین خبر از مراسم توپ طلا


مراسم اهدای جوایز توپ طلا امشب از ساعت 23:00 دقیقه به وقت تهران آغاز می‌شود تا مشخص شود برنده توپ طلای 2019 کدام ستاره فوتبال خواهد بود. نوشته عکس ؛ آخرین خبر از مراسم توپ طلا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

عکس ؛ آخرین خبر از مراسم توپ طلا

مراسم توپ طلا 2019؛ امشب زنده از پاریس
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۶
عکس ؛ آخرین خبر از مراسم توپ طلا

مراسم اهدای جوایز توپ طلا امشب از ساعت ۲۳:۰۰ دقیقه به وقت تهران آغاز می‌شود تا مشخص شود برنده توپ طلای ۲۰۱۹ کدام ستاره فوتبال خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مراسم اهدای جوایز توپ طلا ۲۰۱۹ امشب در حالی برگزار می‌شود که از لیونل مسی و ویرِژیل فن‌دایک به عنوان شانس‌های اول دریافت این جایزه نام برده شده است.

یکی از این دو ستاره توپ طلای امسال را بدست آورده و آن را از لوکا مودریچ، برنده توپ طلای سال گذشته دریافت خواهند کرد. مراسم توپ طلا امروز دوشنبه از ساعت ۲۳:۰۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد. مراسم امسال شصت و چهارمین دوره این مراسم خواهد بود. جایزه‌ای که اولین بار در سال ۱۹۵۶ به سر استنلی متیوز اهدا شده است.

بر اساس گزارش‌ها، سندی هری‌برت و دیدیه دروگبا میزبانان مراسم امسال هستند. این جایزه به صورت سنتی هر ساله توسط نشریه فرانسوی فرانس فوتبال اهدا می‌شود. فهرست سی نفره نامزدهای این جایزه در ماه اکتبر از سوی این نشریه معرفی شد تا با رای‌گیری از کسانی که این نشریه از پیش برگزیده، برنده نهایی انتخاب شود.

سه فینالیست نهایی، مسی، فن‌دایک و رونالدو اعلام شده‌اند ولی این در حالی است که اکثر رسانه‌ها معتقدند شانس مسی و فن‌دایک بیشتر از سایرین است.

تئاتر دو شاتل در شهر پاریس میزبان مراسم توپ طلای ۲۰۱۹ خواهد بود. مراسم اهدای جوایز توپ طلای ۲۰۱۸ اما در محل گراند پاله در این شهر برگزار شده بود.

امسال یک جایزه جدید به نام جام یاشین هم به بهترین دروازه‌بان سال ۲۰۱۹ اهدا خواهد شد.

در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار جایزه بهترین بازیکن زن سال هم به فهرست جوایز توپ طلا اضافه شد. دیگر جایزه‌ای که از سال گذشته به این مراسم اضافه شده بود جایزه کوپا بود که به بهترین فوتبالیست مرد زیر ۲۱سال تعلق گرفت. دو جایزه‌ای که پارسال به ترتیب به آدا هگربرگ و کیلین امباپه تعلق گرفت.

عکس ؛ آخرین خبر از مراسم توپ طلاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ