پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

سقوط هولناک پسر جوان به ساختمان گودبرداری شده +عکس


ظهر شنبه 25 آبان امسال مرد جوان در منطقه دارآباد در حال عبور و بالا رفتن از پله های یک کوچه بود که ناگهان زیرپایش خالی شد و با ساختمان گودبرداری شده کنار پله ها سقوط کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

مرد 35 ساله با فریادهای کمک کمک، کارگرهای ساختمان در حال ساخت را از سقوط هولناکش با خبر کرد و خیلی زود تیمی از ماموران آتش نشانی و اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

تیم آتش نشانی با حضور در محل مشاهده کردند مرد جوان از ارتفاع زیاد که نزدیک به یک ساختمان 5 طبقه است سقوط کرده و مسیر انتقال او به بیرون از محل گودبرداری شده سخت است و تیم پزشکی قادر به کمک رسانی در محل حادثه نیستند.

ماموران آتش نشانی در یک عملیات نفسگیر و در حالیکه مرد جوان درد زیادی را تحمل می کرد از محل سقوط حادثه بیرون آوردند و در اختیار تیم پزشکی حاضر در محل قرار دادند.

بررسی ها در محل حادثه نشان از آن دارد که هیچ علائم هشدار دهنده ای در محل گودبرداری نبوده و حتی پایه های نگهداری دیواره‌های محل گودبرداری نیز وجود نداشته است که همین کم کاری باعث بروز این حادثه دلخراش شده است.

مرد جوان به بیمارستان امام حسین «ع» منتقل شد و پزشکان در بررسی های پی بردند که این جوان از ناحیه مهره‌های کمر، گردن و دنده‌هایش به شدت آسیب دیده به حدی که ریه های او نیز آسیب دیده است.

با توجه به شکستگی در دنده ها و آسیب ریه پزشکان هیچ اقدامی برای انجام عمل جراحی نمی توانند انجام دهند و مرد جوان در بخش آی سی یو بیمارستان تحت نظر قرار داد.

پیگیری خانواده از شهرداری منطقه بعد از این حادثه باعث شد تا شهرداری منطقه یک بعد از این حادثه دلخراش که می توانست باعث مرگ یک جوان شود به محل رفته و متوجه شدند که این ساختمان در حال ساخت فاقد شناسنامه فنی، ملکی است و حتی در کنار پله های کنار ساختمان هیچ نرده مخافظتی نیز نصب نشده که اخطاریه شهرداری صادر و کارهای ایمنی برای پیشگیری از تکرار حادثه انجام شده است.

بنا به این گزارش، خانواده این جوان در تماس با رکنا این حادثه دلخراش را گزارش داده و پسر جوان همچنان در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر قرار دارد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ