پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تغییر رویکرد خدمت سربازی، امری ضروری در عدالت محوری است


تغییر رویکرد خدمت سربازی، امری ضروری در  عدالت محوری است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با تاکید بر اینکه سربازان از ارکان اصلی در نیروهای مسلح هستند، گفت: تغییر رویکرد خدمت سربازی برای عدالت محوری امری ضروری است.

تبليغ

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری در جلسه میز سرباز با اشاره به تاثیرات فرمایشات مقام معظم رهبری در عبور از فتنه اخیر گفت: در این حوادث با درایت و تدابیر حکیمانه فرمانده معظم کل قوا، نظام جمهوری اسلامی ایران در جنگی که به تعبیر ایشان "جنگ امنیتی" بود، پیروز و بساط آشوبگران صهیونیستی و آمریکایی برچیده شد.

وی با ادای احترام به مقام شامخ شهدای ناجا در حوادث اخیر عنوان کرد: نیرو های جان برکف ناجا در سراسر کشور با بصیرت و رشادت در مقابل فتنه های طراحی شده دشمنان ایستادند و خون خود را فدای امنیت مردم کردند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه تغییر رویکرد خدمت سربازی برای عدالت محوری امری ضروری است، افزود: سربازان یکی از ارکان اصلی در نیروهای مسلح هستند و توجه به جایگاه آنان در ساختار سازمانی نیروهای مسلح امری مهم است چراکه امنیت شغلی سربازان ارتقاء می یابد و حقوق سربازان نیز در جایگاه تبیین شده اجرا و حیطه وظایف کارکنان وظیفه در مسئولیت و ماموریت های محوله مشخص می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح به کارگیری بهینه سربازان در نیروی انتظامی افزود: در راستای تدابیر فرمانده معظم کل قوا که فرمودند: "باید احساس تضییع وقت و عمر به سرباز دست ندهد"، گام های بلندی در مسیر دستیابی به عدالت محوری در حوزه سربازی برداشته شده ضمن اینکه با تلاش های صورت گرفته زمینه بهبود بهره وری سربازان در نیروی انتظامی نیز فراهم شده است.

سردار مهری تصریح کرد: در مرکز راهبردی ناجا با حمایت و مشارکت معاونت های ستادی ناجا و نمایندگان آنان در حوزه سربازی اقدامات خوبی در حال پیگیری است؛ راهکارهای مناسبی در راستای جذب و سازماندهی بهینه سربازان در نیروی انتظامی احصاء و به مراجع مربوطه منعکس می شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بخش عمده ای از این بیانیه به نیروی انسانی مرتبط است و با توجه به اینکه نیروی انتظامی انسان محور است باید در این زمینه کوشش مضاعفی صورت گیرد که ناجا در بحث بیانیه گام دوم پیشرو است.

1834تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ