وصول 270 طرح و ایده نمایشی از 25 استان کشور به دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی ارس


وصول 270 طرح و ایده نمایشی از 25 استان کشور به دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی ارس

دبیر هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس از وصول 270 طرح و ایده نمایشی از 25 استان کشور به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: از این تعداد 200 طرح در بخش موضوعی و 70 طرح در بخش آیین های نمایشی ارائه شده است.

ابراهیم نصیری افزود: داوران بخش بازخوانی هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس پس از مطالعه و ارزیابی طرح های رسیده، نتایج این مرحله را 16آذرماه اعلام خواهند کرد.

دبیر جشنواره تئاتر خیابانی ارس با ابراز سپاس از استقبال قابل توجه جامعه هنرمندان هنرهای نمایشی کشور از جشنواره ارس، ادامه داد: هنرمندانی از استان‌های ایلام، اصفهان، لرستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، مازندران، خوزستان، سمنان، اردبیل، مرکزی، خراسان شمالی، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، کردستان، همدان، تهران، البرز، فارس، چهارمحال و بختیاری، یزد، هرمزگان و لاهیجان به دبیرخانه طرح ارسال کرده‌اند.

وی گفت: در این دوره از جشنواره که در نوروز 1399 برگزار خواهد شد، موضوع مرز و مرزبانی و مرزنشینی و در بخش آیینی، آیین‌های نوروزی ایرانیان مورد اولویت و توجه جشنواره می‌باشد.

مدیر فرهنگی هنری منطقه آزاد ارس ادامه داد: پس از اعلام نتایج بازخوانی طرح‌ها، کارگردانان بایستی فیلم اجرای اثر نمایشی را در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس، وی افزود: از میان آثار راه یافته به مرحله بازبینی 25 اثر در نوروز 99 در منطقه آزاد ارس به رقابت خواهند پرداخت.

هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس 7 تا 10 فروردین ماه در منطقه مرزی ارس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!