کمک 35 میلیارد ریالی مردم نیکوکار به زلزله زدگان آذربایجان شرقی


کمک 35 میلیارد ریالی مردم نیکوکار به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی از کمک 35 میلیارد ریالی مردم نیکوکار به زلزله زدگان میانه و سراب خبر داد.

یونس فاتح اظهار کرد: به دنبال وقوع زلزله در میانه و سراب مددجویان تحت حمایت ساکن در این مناطق متحمل خسارت‌هایی شدند؛ به طوری که منازل مسکونی بیش از ۵۷۵ خانواده تحت حمایت دچار تخریب کلّی یا آسیب عمده شده است.

وی ادامه داد: با توجه به برودت هوا در مناطق زلزله‌زده نیازمند ساخت و بازسازی فوری با کمک نیکوکاران هستیم و از مردم می‌خواهیم در این راه ما را تنها نگذارند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از همدردی کم نظیر مردم با زلزله زدگان افزود: مردم نیکوکار تاکنون حدود 35 میلیارد ریال به کمیته امداد جهت امدادرسانی به زلزله زدگان کمک کرده‌اند.

وی در ادامه بیان کرد: در کنار کمک های مردم از اقصی نقاط کشور، 100 دستگاه بخاری از کشور بحرین نیز در اختیار کمیته امداد جهت اهدا به زلزله زدگان قرار گرفته است.

فاتح همچنین به کمک‌های مردم سیل زده استان لرستان اشاره کرد و گفت: لرستانی‌های خیّر که اوایل امسال گرفتار حادثه سیل شده بودند، مردم زلزله زده میانه و سراب را تنها نگذاشته و بیش از یک میلیارد ریال کمک کرده‌اند.

وی به سفر اخیر رئیس کمیته امداد کشور به روستای زلزله زده ورنکش اشاره کرده و خاطر نشان کرد: در سفر آقای بختیاری به ورنکش کلنگ احداث واحدهای مسکونی مددجویی در این روستا به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی به پویش مردمی «سهم من از سقف تو» اشاره و تاکید کرد: مردم نیک اندیش می‌توانند از طریق شماره گیری کد #1*8877* کمک های خود برای بازسازی منازل مددجویی زلزله زده را در اختیار کمیته امداد قرار دهند.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ