پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

مانچینی: به موفقیت تیم‌مان خوشبین هستم/ گروه‌مان آنقدر هم که می‌گویند آسان نیست


تبليغ
سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا به موفقیت شاگردانش در یورو ۲۰۲۰ امید دارد اما صعود آنها از مرحله گروهی را چندان ساده نمی‌داند.

به گزارش تسنیم، روبرتو مانچینی که شاگردانش در مرحله گروهی با تیم‌‌های ملی ترکیه، سوئیس و ولز همگروه شده است، درباره شانس تیم ملی ایتالیا برای صعود به مرحله حذفی یورو ۲۰۲۰ به رادیو آنچوی ایتالیا گفت: گروه ما آنقدر هم که می‌گویند آسان نیست اما ما می‌توانیم خوشبین باشیم. به نظر من هیچیک از رقبای من چیزی برای از دست دادن ندارند. این تیم‌ها بازیکنانی جوان دارند. سوئیس همیشه تیم دردسرساز بوده است. آنها فوتبال ایتالیا را به خوبی می‌شناسند. ولز هم می‌‌تواند شگفتی‌ساز باشد. ترکیه هم با ۴ امتیازی که در مرحله انتخابی از فرانسه گرفت، نشان داد چه توانایی‌هایی دارد.

مانچینی درباره اینکه چه بازیکنانی شانس حضور در یورو ۲۰۲۰ دارد هم اظهار داشت: گروه ما انتخاب شده است اما اگر تا آن زمان پدیده‌هایی ظهور کنند، بازیکنانی مانند یک پائولو روسی یا سالوارتوره اسکیلاچی جدید، خب دوست داریم که آنها را هم در تیم‌مان داشته باشیم. امیدواریم که عملکرد فعلی‌مان در فاز حمله ادامه داشته باشد. ما در خط حمله‌مان فقط به ایموبیله ایمان نداریم، بلکه آندره‌آ بلوتی و سایر گزینه‌ها هم هستند.

ایتالیا یورو ۲۰۲۰ را با مصاف با تیم ملی ترکیه در استادیو المپیکو آغاز می‌کند. مانچو درباره آن بازی هم گفت: من توانسته‌ام جو شب‌های جادویی ایتالیا را به این تیم برگردانم. ما اشتیاق و انگیزه نیاز داریم. پیروز شدن همیشه کار آسانی نیست، حتی زمانی که بازی‌ها سخت نباشند. ما نیاز داریم در جوی مثبت برای یورو آماده شویم. در مرحله انتخابی به اندازه بلژیک گل زده‌ایم پس مثبت‌اندیش بودن‌مان توجیه دارد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ