29 پارک و تفرجگاه در خراسان جنوبی احداث و تکمیل می‌شود


بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از اجرای طرح تکمیل و احداث 29 پارک و تفرجگاه در این استان خبر داد.

تبليغ

سید کمال الدین میرجعفریان روز دوشنبه افزود: به دنبال پیگیری‌های استاندار محترم و سفر دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان، طرح‌های متعددی مورد تصویب قرار گرفت که یکی از این طرح‌ها تامین زیرساخت‌های شهری است.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وی گفت: به همین منظور مبلغ ۲۰ میلیارد تومان با تخصیص ۱۰۰ درصدی به استان ابلاغ شده است که با تاکید استاندار خراسان جنوبی در راستای تجهیز، تکمیل و احداث پارک‌های چند منظوره و با ملاحظات اسکان اضطراری و پدافند غیرعامل هزینه خواهد شد.

معاون استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: این مبلغ برای تکمیل و احداث ۲۹ پارک و تفرجگاه در استان پیش‌ بینی شده که پنج مورد در قالب تکمیل زیرساخت‌ها به ویژه تامین آب و ۲۴ مورد نیز احداث جدید خواهد بود.

وی تصریح کرد: شهرداران مکلف هستند در یک بازه زمانی ۶ ماهه، عملیات اجرایی این طرح را به اتمام برسانند.

محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه اسفند پارسال به خراسان جنوبی سفر کرد و در چارچوب این سفر اعتبارات قابل توجهی به بخش‌های مختلف عمرانی و زیرساختی این استان اختصاص یافت.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ