پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

66 بوستان پایتخت برای توان‌یابان مناسب‌سازی شد


66 بوستان پایتخت برای توان‌یابان مناسب‌سازی شد

تهران- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری تهران از مناسب‌سازی 22 بوستان در سطح مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده معلولان و توان یابان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح تاکنون 66 بوستان پایتخت برای این قشر مناسب سازی شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی در تشریح اقدامات این معاونت در خصوص ۱۲ آذرماه روز جهانی معلولان گفت: این ۶۶ بوستان در ۳ مرحله مناسب سازی شد.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در راستای مناسب سازی بوستان های تهران برای معلولان و توان یابان گفت: در این طرح ورودی بوستان‌ها، مسیرهای تردد، دسترسی به فضاهای ورزشی و بازی، دسترسی به آبخوری‌ها، نیمکت‌ها و سایر امکانات و تجهیزات پارکی، سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه و ساختمان اداری برای استفاده توان یابان پیش بینی و مناسب سازی شد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد: ۴۴ بوستان دیگر هم تا پایان امسال در قالب مرحله چهارم این طرح برای استفاده توان یابان مناسب سازی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد که براساس سیاست های ابلاغی عملیات مناسب سازی بوستان ها برای توان یابان باید در تمامی بوستان های جدید الاحداث پیش از افتتاح اجرایی شود.

یزدانی همچنین به اقدامات سازمان میادین و میوه و تره بار پرداخت و گفت: به همین مناسبت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در نظر دارد تا به شکل همزمان از ۲۲ میدان و بازاری که برای توان یابان اعم از معلولان و جانبازان مناسب سازی شده اند، بهره برداری کند.

وی با بیان اینکه در این ۲۲ میدان و بازار میوه و تره بار نسبت به استانداردسازی فضاهای موجود به منظور امکان استفاده آسان و ایمن افراد کم توان اقدام شده است، خاطرنشان کرد: در سال جاری، تعداد ۲۲ میدان و بازار میوه و تره بار با توجه به استانداردهای تعریف شده برای استفاده معلولان و جانبازان مناسب سازی شده است.

به گفته معاون شهردار تهران، علاوه بر مناسب سازی میادین و بازارهای مذکور، بلافاصله استانداردسازی ۴۱ میدان و بازار دیگر نیز آغاز خواهد شد.

یزدانی به تحویل و بهره برداری از ۲ پروژه مبلمان شهری در حوزه توان یابان به مناسبت ۱۲ آذرماه روز جهانی معلولان اشاره کرد و گفت: تحویل ۱۵ مجموعه بازی ویژه کودکان توان یاب، ۱۱۰ مجموعه تندرستی ویژه افراد توان یاب(بزرگسالان) و افتتاح پروژه مجموعه فوتبال کانادین (ویژه افراد قطع پا) در بوستان لاله واقع در منطقه ۶ از جمله اقدامات سازمان زیباسازی به این مناسبت می باشد.

یزدانی همچنین به مناسب سازی مجتمع عروجیان در بهشت زهرا(س) برای تردد معلولان اشاره کرد و گفت: اصلاح هندسی رمپ و لوپ ورودی و خروجی این مجتمع جهت تسهیل در تردد توان یابان اعم از معلولان، جانبازان و سالمندان به انجام رسیده و در این مجتمع محلی برای ارائه ویلچر به شکل رایگان به معلولان و سالخوردگان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که اصلاح هندسی ورودی و خروجی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) نیز مناسب سازی شده است و در این مکان نیز ویلچر رایگان به معلولان ارائه می شود، تصریح کرد: مناسب سازی ورودی و خروجی و رمپ و لوپ ها در قطعات جدید بهشت زهرا(س) نیز برای تردد معلولان و کم توانان به انجام رسیده استتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ