تلاش وزیر ارشاد برای استمرار معافیت مالیاتی اهالی فرهنگ قابل تقدیر است


رئیس اسبق خانه مطبوعات ایران از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به خاطر تحقق استمرار موضوع بند(ل) معافیت مالیاتی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه قدردانی کرد.

تبليغ

«خداداد ابراهیمی» در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: طرح حذف معافیت مالیاتی حوزه های فرهنگی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدت‌ها پیش، فعالان و دست اندرکاران این حوزه را به شدت نگران کرده بود اما با پیگیری‌های مجدانه‌ی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی مبنی بر استمرار موضوع بند(ل) معافیت مالیاتی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه،این نگرانی مرتفع شد.

وی گفت: این اقدام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نشانه هوشمندی و اشراف برخطر توطئه‌های نفوذ و استحاله فرهنگی دشمنان انقلاب و نیز تاثیرات منفی اقتصادی و اجتماعی ناشی از حذف مالیات بند(ل) بر اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه را در شرایط حساس کشور است.

ابراهیمی با بیان اینکه استمراراین بند مالیاتی موجب خرسندی و رضایتمندی اهالی فرهنگ شده است ، تاکید کرد: از منظر نخبگان،تحقق این معافیت مالیاتی، علاوه بر حمایت و تقویت مشاغل فرهنگی و هنری، بر سبد فرهنگی مردم نیز تاثیرات مثبتی خواهد داشت.

رئیس اسبق خانه مطبوعات ایران تصریح کرد: در این بزنگاه حساس اقتصادی، موقعیت شناسی، مسئولیت پذیری و حمایت همه جانبه‌ی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه،درخور حق شناسی وشایسته‌ی قدردانی است.

انتهای پیام


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ