پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

شکاری: جدایی‌ام از پرسپولیس به خاطر ناشی بودن عرب بود نه پول بیشترِ تراکتور!


هافبک تراکتور و تیم امید در مورد شرایطش و حکم پرونده‌اش که از سوی فیفا صادر شده صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، رضا شکاری، هافبک تراکتور و تیم امید در نهایت پس از مدت‌ها انتظار حکمش از سوی فیفا صادر شد و مشخص شد مشکلی برای بازی کردن در ترکیب تیمش ندارد و از این به بعد می‌تواند با خیال راحت برای تیمش به میدان برود. با او در مورد شرایطش در تراکتور و تیم امید صحبت کردیم.

این روزها سخت مشغول تمرین کردن هستی، از شرایط خودت صحبت کن.

بله من در تهران و زیر نظر آقای استیلی و کادرفنی تیم امید مشغول تمرینات فشرده و اختصاصی هستم تا هرچه زودتر به شرایط آمادگی کامل برای بازی برسم و بتوانم در ادامه راه هم به تیم امید کمک کنم و هم به تراکتور. شرایط به خوبی برایم جلو می‌رود و امید زیادی به آینده دارم.

همین ماندنت در تهران و تمرین با تیم امید یک سری شایعات در موردت ایجاد کرد که نمی‌خواهی به تراکتور برگردی.

این شایعات را می‌دانم چه افرادی و با چه نیتی برایم درست می‌کنند و فقط می‌توانم بگویم برایشان متاسفم. من چون چند ماه بازی نکرده بودم و از شرایط بازی دور بودم آقای استیلی از من خواست که در تهران بمانم و زیر نظر او تمرینات سنگین انجام دهم چون بازیکنان تراکتور در شرایط بازی هستند و سبک تمرین می‌کنند و اینطوری من آماده نمی‌شدم. اتفاقا آقای دنیزلی مخالف این موضوع بود و با اصرار او را راضی کردم که اجازه دهد در تهران بمانم.

حکم فیفا هم در مورد پرونده‌ات آمد و محرومیتی برای تو و تراکتور اعمال نشد.

از اول هم قرار نبود محرومیتی اعمال شود. خود آقای آذری هم گفته بود باشگاه در خطر محرومیت نیست و نهایتاً ممکن بود خود من محروم شوم که آنهم دیدید اتفاق نیافتاد. فقط باشگاه روبین کازان باید یک مبلغی به ذوب آهن پرداخت کند که از اول هم گفته بود این مبلغ را پرداخت خواهد کرد و مشکلی وجود نداشت.

در چند ماه گذشته که اخباری در مورد مصدومیت تو وجود داشت می‌گفتند مصدوم نیستی و به خاطر مشخص نبودن وضعیتت بازی نمی‌کنی.

نه من مصدوم نبودم و شرایط بازی داشتم و باشگاه چون نمی‌خواست با بازی دادن به من ریسک کند منتظر بود حکم نهایی صادر شود و بعد با خیال راحت و بدون ریسک من را بازی دهند. همانطور که گفتم فعلاً شرایط بازی ندارم ولی هواداران تراکتور مطمئن باشند از نیم فصل دوم با آمادگی کامل بازی‌‌های خوبی برای تیم انجام خواهم داد.

ظاهراً پرسپولیس هم اول فصل به همین دلیل از بستن قرارد با تو صرف نظر کرد؟

بله آن مساله به خاطر ناشی‌گری ایرج عرب بود و اصلاً مساله اینکه جای دیگر پول بیشتری به من داده باشند نبود. آنها ترسیدند که با من قرارداد ببندند و محروم شوند در حالیکه هیچ خطری باشگاه را تهدید نمی‌کرد و نهایتاً خودم محروم می‌شدم که حکم هم آمد و حتی همین اتفاق هم نیافتاد و فقط روبین کازان محکوم شد. اینکه می‌گفتند به خاطر پول بیشتر به تراکتور آمدم صحت ندارد.

شرایط تراکتور را چطور می‌بینی؟

تیم خیلی خوب و حرفه‌ای داریم و از حضور در اینجا کنار مربی و بازیکنان بزرگ و با تجربه و هواداران خوب لذت می‌برم. جو خوبی در تیم حاکم است و کل بازیکنان مثل برادر هم می‌مانیم و همه با هم رفیق هستیم و جو به این صمیمی را کمتر در جایی دیده بودم یا حتی شنیده بودم. از انتخاب تراکتور خیلی خوشحال و راضی هستم.

کار با دنیزلی چطور است؟

یک تجربه خیلی خوب برای من است. آقای دنیزلی یک مربی با تجربه و کارنامه‌دار است و افتخارات زیادی در کارنامه‌اش دارد. او با من وضعیتم خیلی مدارا کرد و رفتار پدرانه با من داشت. او به سبک بازی من علاقه زیادی دارد و اصرار زیادی داشت که بازی کنم ولی در نهایت با شرایطم کنار آمد و شاید هر مربی دیگری بود من را از تیم کنار می‌گذاشت.

تراکتور در پست تو بازیکنان خوب زیادی دارد و برای رسیدن به ترکیب اصلی هم کار سختی داری.

بله همینطور است و بازیکنان هم پستی من کاپیتان‌های تیم ملی هستند و از بهترین بازیکنان ایران محسوب می‌شوند. حتی تمرین کردن کنار آنها هم برای من کلاس درس و افتخار است چه برسد به اینکه بخواهم با آنها برای رسیدن به ترکیب اصلی رقابت کنم. این را هم بگویم که همیشه از چالش‌های سخت استقبال می‌کنم و همین موارد باعث می‌شود یک بازیکن پیشرفت کند.

تراکتور تا به حال قهرمان لیگ برتر نشده و هواداران در این فصل به چیزی جز قهرمانی راضی نیستند.

ما بازیکنان هم به چیزی جز این راضی نیستیم و همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به این عنوان دست پیدا کنیم ولی قهرمانی در لیگ در صحبت فقط راحت است و کار خیلی سختی است. تیم‌های مدعی در این فصل زیاد هستند و باید از مسیر سختی عبور کنیم. تیم شرایط خوبی دارد ولی متاسفانه در ۳-۲ بازی اخیر کمی از روندمان خارج شدیم. به نظرم این وقفه پیش آمده برای ما خوب است تا هم به شرایط آرمانی برگردیم و هم ۲-۳ بازیکن مصدومی که داشتیم به شرایط بازی برسند و با آمادگی بیشتر رقابت‌ها را ادامه دهیم.

از تیم امید هم صحبت کن. شرایط چطور است؟

شرایط خیلی خوبی داریم و هم از نظر فنی و هم از نظر روحی و روانی در بالاترین سطح ممکن هستیم و منتظر شروع بازی‌ها هستیم تا با نتایج خوب بعد از سال‌ها بتوانیم به المپیک راه پیدا کنیم و کاملاً شرایط رسیدن به آن را داریم. تیم امسال ما از تیم‌های المپیک قبلی شرایط خیلی بهتری دارد. نگاه کنید بازیکنان ما با وجود سن پایین از تجربه بالایی برخوردارند و فکر نمی‌کنم دوره‌ای بوده باشد که این تعداد لژیونر و بازیکن با تجربه بازی خارج از ایران در ترکیب تیم امید باشند.

ولی ۳ بار تغییر سرمربی و نتایج پر فراز و نشیب کمی هواداران فوتبال را نا امید کرده است.

نتایج مربوط به دیدارهای تدارکاتی است و شرایط بازی رسمی تفاوت دارد. در بازی دوستانه سرمربی ۷-۶ بازیکن را تعویض می‌کند و به دنبال شناخت نفرات و ترکیب‌های مختلف است و نتیجه خیلی برایش اهمیت ندارد. در مورد کادرفنی هم خود آقای استیلی از ابتدا کنار تیم بوده و شرایط را می‌شناسد و اضافه شدن آقای پیروانی هم شرایط را خیلی بهتر کرده است. من از نزدیک دارم شرایط تیم را می‌بینم و مطمئن باشید توانایی صعود به المپیک را داریم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ