شانس آخر ستاره پرسپولیس ؛ برای رای دادن به شجاع کلیک کنید


شانس آخر ستاره پرسپولیس ؛ برای رای دادن به شجاع کلیک کنید

مدافع پرسپولیس همچنان رقابت نزدیکی با رقیب مالزیایی خود برای دستیابی به عنوان زننده زیباترین گل لیگ قهرمانان دنبال می‌کند. نوشته شانس آخر ستاره پرسپولیس ؛ برای رای دادن به شجاع کلیک کنید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شانس آخر ستاره پرسپولیس ؛ برای رای دادن به شجاع کلیک کنید

آخرین شانس خلیل زاده برای دستیابی به عنوان آسیایی
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰

مدافع پرسپولیس همچنان رقابت نزدیکی با رقیب مالزیایی خود برای دستیابی به عنوان زننده زیباترین گل لیگ قهرمانان دنبال می‌کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در فاصله ساعاتی به شروع مراسم انتخاب‌ برترین‌های آسیا، شجاع خلیل زاده ستاره پرسپولیس نیز نامش در بین نامزدهای انتخاب زیباترین گل لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته قرار دارد.

خلیل زاده در فصل گذشته و در دیدار مقابل الاهلی عربستان با ضربه آکروباتیک خود موفق شد یک گل زیبا برای دستیابی به پیروزی تیمش رقم بزند.

اکنون این بازیکن در فاصله ساعاتی مانده به پایان این رای گیری رقابت نزدیکی با بازیکن مالزیایی دارد و فعلاً گل مهاجم ۲۲ ساله و ۱۷۳ سانتیمتری تیم جوهور دارول مالزی به شاندونگ لنونگ چین که با شوتی فنی و زیبا از فاصله دور به ثمر رسید در صدر این نظرسنجی است. ۸۷۷۵۶۲ رای به گل محمد صفوی راشد و گل شجاع هم با ۸۱۶۳۲۰ رای و ۴۷ درصد کل آرا در رده دوم قرار دارد. این اختلاف ۶۰هزار نفره باعث شده در حال حاضر مدافع محبوب پرسپولیسی‌ها در ساعات کوتاه باقیمانده تا اعلام نهایی که ساعت ۱۴:۳۰ امروز مراسم برترین‌های سال آسیا معرفی خواهد شد.

باید دید هواداران پرسپولیس قادر خواهند بود در فاصله زمانی باقی مانده شرایط را به سود مدافع تیم خود تغییر دهند یا خیر.

برای رای دادن روی لینک کلیک کنیدتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ